DAJ CYNK

Platinet CRUDE - stylowy głośnik bezprzewodowy

Dodane przez: msnet

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 2455

W ofercie firmy Platinet znalazł się kolejny stylowy głośnik bezprzewodowy, tym razem w obudowie wzorowanej na klasycznych wzmacniaczach gitarowych.W ofercie firmy Platinet znalazł się kolejny stylowy głośnik bezprzewodowy, tym razem w obudowie wzorowanej na klasycznych wzmacniaczach gitarowych.

Platinet CRUDE to konstrukcja wyposażona w dwa głośniki o łącznej mocy 30 W, które - jak podaje producent - zapewniają czysty i dynamiczny dźwięk z wyrazistym podkreśleniem basów. Analogowe pokrętła trybu i głośności sprawiają, że obsługa jest jeszcze bardziej precyzyjna. Wbudowany akumulator o pojemności 5400 mAh powinien pozwolić nawet na kilkanaście godzin ciągłego odtwarzania muzyki.

Na wyposażeniu głośnika znalazła się łączność Bluetooth 4.0 (zasięg do 10 m), port USB, dzięki któremu można słuchać muzyki zapisanej na nośnikach pamięci typu pendrive, a także 3,5-milimetrowe złącze AUX. Dzięki temu ostatniemu do głośnika CRUDE podłączymy odtwarzacze multimedialne, które nie obsługują łączności Bluetooth. Na obudowie Platinet CRUDE ma materiał imitujący skórę, natomiast maskownica głośników została pokryta szarą plecioną tkaniną. Wszystkie przyciski oraz złącza umieszczono na górnej powierzchni.

Sugerowana cena detaliczna głośnika wynosi 299,90 zł. Platinet CRUDE objęty jest 24-miesięczną gwarancją realizowaną na terenie Polski. Sprzęt można kupić między innymi w oficjalnym sklepie internetowym producenta.

Zobacz: Kolejny mocny głośnik w ofercie firmy Platinet
Zobacz: Platinet Bamboo - mocny głośnik w drewnianej obudowie
Zobacz: Platinet DUO - głośnik przenośny ze stacją dokującą i subwooferem

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło tekstu: Platinet

Przewiń w dół do następnego wpisu