DAJ CYNK

Platinet Bamboo - mocny głośnik w drewnianej obudowie

10.07.2018

Dodane przez: msnet

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 1701

Ważne 1

1

Platinet wprowadził do swojej oferty kolejny wysokiej klasy głośnik bezprzewodowy. Pracujące w systemie 2.1 urządzenie ma obudowę z drewna bambusowego i specjalnej tkaniny.Platinet wprowadził do swojej oferty kolejny wysokiej klasy głośnik bezprzewodowy. Pracujące w systemie 2.1 urządzenie ma obudowę z drewna bambusowego i specjalnej tkaniny.

Platinet Bamboo to urządzenie wyposażone w dwa głośniki oraz subwoofer o łącznej mocy 35 W. Jak podaje producent, zapewnia to czysty i dynamiczny dźwięk z wyrazistym podkreśleniem basów. Całość zasilana jest akumulatorem o pojemności 2600 mAh, co powinno wystarczyć nawet na 11 godzin ciągłego odtwarzania muzyki.

Obudowa Bamboo została pokryta drewnem bambusowym (przód i tył), a także estetyczną tkaniną, która jest przyjemna w dotyku i chroni urządzenie między innymi przed zarysowaniami. Na górnej powierzchni umieszczone zostały duże przyciski, dzięki którym obsługa głośnika jest łatwa nawet bez patrzenia na nie. Połączenie z urządzeniami realizowane jest bezprzewodowo, za pomocą technologii Bluetooth 4.0 (zasięg do 10 m). Użytkownik może też skorzystać z przewodowego złącza AUX, którym można podłączyć odtwarzacze multimedialne bez łączności Bluetooth. Jest tu też mikrofon, dzięki czemu głośnik może slużyć jako zestaw głośnomówiący do telefonu.

Platinet Bamboo kosztuje 399,90 zł i objęty jest 24-miesięczną gwarancją realizowaną na terenie Polski.

Zobacz: Platinet DUO - głośnik przenośny ze stacją dokującą i subwooferem

Źródło tekstu: Platinet

Komentarze
Zaloguj się