DAJ CYNK

Pixel 2 XL i jego kolejne problemy z ekranem

12.11.2017

Dodane przez: Isand

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 3441

Ważne 1

1

To nie są pierwsze problemy Pixela XL z ekranem. Wcześniej były tajemnicze rozbłyski podczas próby odblokowania ekranu czy kłopoty z wyświetlaczem OLED. Tym razem jednak sprawa dotyczy krawędzi ekranu.To nie są pierwsze problemy Pixela XL z ekranem. Wcześniej były tajemnicze rozbłyski podczas próby odblokowania ekranu czy kłopoty z wyświetlaczem OLED. Tym razem jednak sprawa dotyczy krawędzi ekranu.

Okazuje się, że telefon nie reaguje na dotyk w pobliżu brzegów ekranu. To dosyć powszechny problem wśród właścicieli nowych Pixelów i część z nich postanowiła skontaktować się w tej sprawie z Google'em. Jego pracownicy przyjęli zgłoszenie i już pracują nad rozwiązaniem. Pomóc powinna następna aktualizacja.

Co jest przyczyną problemu z krawędziami? Prawdopodobnie funkcja mająca chronić przez przypadkowym dotykiem działa zwyczajnie... zbyt dobrze.

Źródło tekstu: androidpolice, wł

Komentarze
Zaloguj się
0

2017-11-13 17:24:59

@2 - aktualizacja naprawiająca ten konkretny bug nie została jeszcze wydana.

Odpowiedz

2. ~
0

2017-11-13 15:17:53

Aktualizacja 5x jest od dawna dostępna. Ja ósemkę mam od września chyba.

Odpowiedz

0

2017-11-12 23:07:08

Zależy jak blisko krawędzi ekranu przestaje on reagować.. Jeżeli jest to 1mm to nie jest to problem. Ja natomiast czekam na aktualizację Androida Oreo na N5X, aby w końcu Oreo nie blokowało mi dostępu do internetu twierdząc, że wykorzystałem pakiet danych... :/ Póki co lekarstwem na ten problem jest ciągłe włączone wifi... Nawet jeżeli nie jest się połączonym z jakąkolwiek siecią...

Odpowiedz