DAJ CYNK

Pierwszy rok HMD Global

01.12.2017

Dodane przez: orson_dzi

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 3144

Ważne 4

3

HMD Global świętuje dziś swoje pierwsze urodziny. W ciągu 12 miesięcy debiutująca firma zrealizowała 12 ważnych przedsięwzięć.



HMD Global świętuje dziś swoje pierwsze urodziny. W ciągu 12 miesięcy debiutująca firma zrealizowała 12 ważnych przedsięwzięć.

Firma HMD Global wprowadziła w tym roku na rynek sześć nowych smartfonów i pięć prostych telefonów na ponad 80 rynkach, które zostały aktywowane w 170 krajach. Jedną z ciekawszych premier, obok smartfonów z Androidem, było odświeżenie Nokii 3310. Telefon może nie wyróżniał się niczym specjalnym, ale spowodował, że o marce znowu było głośno.

Zobacz: Test telefonu Nokia 3310 2017

Transmisję z premiery smartfonów Nokia 3 i Nokia 5 oraz wspomnianej 3310 2017 na targach Mobile World Congress oglądało ponad milion osób. Strony internetowe firmy, dostępne w 48 językach, zanotowały 87 mln odsłon, a filmy o nowych urządzeniach obejrzano ponad 200 mln razy.

Podczas projektowania i tworzenia wszystkich produktów braliśmy pod uwagę oczekiwania fanów. Bardzo nas cieszy, że przyjęli naszą ofertę tak pozytywnie. Ich zaangażowanie oraz informacje zwrotne, jakie otrzymywaliśmy od nich w ciągu minionego roku, dostarczyły nam wielu inspiracji. Podsumowując, to był znakomity pierwszy rok. Z niecierpliwością czekamy, co przyniesie następny. Jesteśmy pewni, że najlepsze dopiero przed nami - powiedział Pekka Rantala, wiceprezes i dyrektor ds. marketingu w HMD Global.

Zobacz: Test telefonu Nokia 5
Zobacz: Test telefonu Nokia 8

Źródło tekstu: HMD Global; wł

Komentarze
Zaloguj się
11. ~
0

2017-12-03 15:49:40

Po wpisaniu w google "Nokia 3310 3G Dual SIM" pojawia się nieaktywna aukcja na alledrogo z tym fonem, cena 299 zł, wszystko się zgadza w opisie, 3G, bluetooth 2.1, ciekawe.

Odpowiedz

10. LukaszHDI
0

2017-12-03 13:04:30

@8 możliwe, ba nawet nie dali go uruchomić jeśli nie jestem chętny do podpisania umowy więc ich olałem. Kilka tygodni później pojawił się w sklepach stacjonarnych i tam go obejrzałem bez żadnych ale.

Odpowiedz

9. ~''''kaka''''
0

2017-12-03 11:06:00

nokia 5 - gdy telefon sie rozladuje do 0% to już go nie naładujesz...

Odpowiedz

8. ~Tkanina
0

2017-12-03 08:52:58

@5 to ci w salonie play bałach wżenili. Jeśli jest w tabelce z ceną bez umowy to muszą ci sprzedać.specjalnie mówią że tylko dla abo bo wolą go sprzedać w abo i zgarnąć prowizję. Tak na kartę nie mają nic z tego, a i kurczy się liczba egzemplarzy na których można zarobić. Wiem jak to działa w play bo kiedyś też tak miałem z innym telefonem który chciałem u nich kupić bez abo

Odpowiedz

7. ~
0

2017-12-02 17:12:34

Czy jest coś wartego uwagi z Nokii na Androidzie? Ceniąc się muszą coś więcej oferować.

Odpowiedz

6. ~Yyy
0

2017-12-02 17:00:06

Szału nie było bo drogo maja. Urządzili sobie skok na kasę myśląc, że ludzie się rzuca na markę, a odzew by adekwatny do cennika. Wyróżnia ich jedynie, póki co, nieźle wsparcie.

Odpowiedz

0

2017-12-02 13:18:41

A da się tak kupić? Wiosną jak wchodziła do sprzedaży wersja 2G, zobaczyłem pierwszy raz ją w salonie Play i od razu zapytałem o cenę to dostałem odpowiedź że dostępna tylko z umową, a w wolnej mam szukać sobie w sklepach.

Odpowiedz

4. ~arkmag
0

2017-12-02 12:42:32

nokia 3310 3G jest dostępna już u operatorów więc można u nich kupić za gotówkę - ceny nie znam ale można to łatwo sprawdzić witając na chwilę z takim pytaniem w ich punktach

Odpowiedz

0

2017-12-02 07:25:38

Z tego co napisane jest w ich sklepie to od grudnia ale dokładna data nie podana...

Odpowiedz

2. ~
0

2017-12-01 21:05:43

Kiedy w sprzedaży będzie Nokia 3310 3G ?

Odpowiedz

1. Hose
1

2017-12-01 20:28:22

Co najważniejsze: jaka sprzedaż po tym roku? Tego brak powoduje że chyba raczej szału nie było, może będzie później gdy już nowa Nokia zadomowi się na rynku, zobaczymy.

Odpowiedz