DAJ CYNK

Pierwsze zdjęcia Samsunga A8+ (2018)

03.12.2017

Dodane przez: Isand

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 4801

Ważne 2

0

Samsung pełną parą pracuje nad przyszłorocznymi modelami smartfonów. Koreański gigant postanowił przy okazji zmienić system nazewnictwa swoich wyrobów.



Samsung pełną parą pracuje nad przyszłorocznymi modelami smartfonów. Koreański gigant postanowił przy okazji zmienić system nazewnictwa swoich wyrobów.

Tego dowiadujemy się z chińskiej platformy mikroblogowej Weibo. Ukazały się tam pierwsze zdjęcia modelu A8+ (2018). Jak się okazuje, tak będzie nazywał się następca A7 (2017). Natomiast A8 (2018) będzie następcą A5 (2017). Nowe smartfony będzie różniła przekątna ekranu, reszta parametrów ma być identyczna lub prawie identyczna.

Nowy model ma być wyposażony w Exynosa 7885 i 6 GB RAM. Co ciekawe jesli chodzi o Europę, telefon będzie dostępny tylko w trzech krajach: w Polsce, w Niemczech i w Rosji.

Źródło tekstu: dealntech, wł

Komentarze
Zaloguj się
13. ~
0

2017-12-04 13:02:30

9: A3 2017 jest tani i maly i to sa jego jedyne zalety. Mam Xperie X Compact dla porownania, ktora ma ten sam rozmiar i A3 2017 jest jak wyprodukowany ze dwa lata wczesniej. Do tego brak aktualizacji od Samsunga, dopiero miesiac temu dostal Androida 7.0. 8.0 o ile w ogole dostanie to bedzie pewnie w 2019 roku. Sony serwuje mi patch levela co miesiac. Aktualnie 7.1.1 z 1 listopada, a pewnie na dniach dostanie 8.0.

Odpowiedz

12. ~iphone
0

2017-12-04 12:51:56

Ogolnie Iphone to najlepszy telefon :D

Odpowiedz

11. ~iphone
0

2017-12-04 12:51:23

Najlepszy z telefonow ponizej 5 cali to IPHONE !

Odpowiedz

10. ~
0

2017-12-04 12:21:21

Mam Samsunga A3 2017 - jeden z najlepszych telefonów w swojej klasie poniżej 5 cali.

Odpowiedz

9. ~
0

2017-12-04 12:17:30

Po A3 20017 kupionym dla mojej, powiem tylko tyle: Nigdy wiecej Samsunga.

Odpowiedz

8. mlody_pelikan
0

2017-12-04 10:40:09

@6 niestety miałem niewątpliwą przyjemność korzystania z tego systemu przez pare miesięcy jakieś półtora roku temu i nigdy więcej. Jak do jakości wykonania samych flagowców nie mam żadnych zastrzeżeń (Samsung Galaxy S7) tak system to jest smiech na sali i najgorsze co zostało wprowadzone na rynek - zresztą świadczy o tym cotygodniowe podśmiec...jki dotyczące kolejnych dziur które umożliwiają wykradanie danych z naszych telefonów.

Odpowiedz

7. ~
0

2017-12-04 09:17:42

4, co by nie było takie złe - wyświetlacz 2:1 5,2" jest niemal tej samej szerokości (~0,5 mm różnicy) co 16:9 4,7".

Odpowiedz

6. kokos-
0

2017-12-04 09:16:22

Ad.5Korzystałś że tak piszesz?

Odpowiedz

5. mlody_pelikan
0

2017-12-04 08:28:51

co z tego że 6 giga co z tego że najnowszy procesor na rynku jak dalej na systemie szrocie?

Odpowiedz

0

2017-12-04 02:13:25

@3 Zapomnij. Nowe proporcje ekranu wymuszają przekątną minimum 5,2 cala. Nie będzie mniejszych.

Odpowiedz

3. ~Gutek
0

2017-12-04 01:30:04

A coś w rozsądnych wymiarach, czyli do 4.7" ? (rozbiło mi się na trzy pytania, bo nie można wstawić normalnie znaku mniejszości)

Odpowiedz