DAJ CYNK

Pierwsze zdjęcia HTC U12

05.02.2018

Dodane przez: orson_dzi

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 35

Ważne 3

1

HTC U12 został pokazany na Tajwanie podczas wydarzenia promującego sieć 5G.HTC U12 został pokazany na Tajwanie podczas wydarzenia promującego sieć 5G.

Nadchodzący flagowy smartfon HTC pokazywał swoje możliwości związane z łącznością bezprzewodową. Chociaż do sieci 5G mu daleko, to prędkość przekraczająca 800 Mb/s w sieci LTE+ robi wrażenie.

Oczywiście w Polsce takie prędkości w codziennym użytku to czysta fantastyka, więc przejdźmy do samego smartfonu. Na zdjęciach widać, że ramki wokół ekranu zostały ograniczone do niezbędnego minimum, a sam wyświetlacz jest zakrzywiony na bocznych krawędziach. Ekran wykonany w technologii Super LCD6 będzie miał przekątną 6 cali i rozdzielczość 1440 x 2880 pikseli. Sercem smartfonu będzie układ Qualcomm Snapdragon 845 w parze z 6 GB pamięci RAM. Na wyposażeniu znajdziemy też głośniki stereo, gniazdo kart microSD oraz wodoszczelną obudowę (IP68). Smartfon ma również mieć pojemny akumulator, ale dotychczasowe informację nie mówią o tym, jaka konkretnie będzie jego pojemność.

Na premierę HTC U12 będziemy musieli jeszcze poczekać. Na pewno nie zobaczymy go na targach Mobile World Congress.

Źródło tekstu: @iamaniff; wł

Komentarze
Zaloguj się