DAJ CYNK

Pierwsze informacje na temat Sony Xperia Z3

14.07.2014

Dodane przez: orson_dzi

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 12

Ważne 2

6

W Internecie pojawiły się pierwsze zdjęcia i informacje na temat najnowszego modelu Sony - Xperii Z3. Póki co wiadomo jedno, jest duża.

W Internecie pojawiły się pierwsze zdjęcia i informacje na temat najnowszego modelu Sony - Xperii Z3. Póki co wiadomo jedno - jest duża.

Sony nie eksperymentuje z wyglądem swoich smartfonów i zdjęcia pokazują, że Xperia Z3 niewiele różni się od swojej poprzedniczki. Nowa Xperia z pewnością urośnie, co bardzo dobrze widać na fotografii porównującej ją z Galaxy Note 3. Powiększenie obudowy nie wpłynie znacząco na wymiary ekranu ze względu na charakterystyczne dla Sony bardzo szerokie ramki na przednim panelu. Jednak póki co, nie ma żadnych informacji na temat parametrów wyświetlacza.Xperia Z3 ma pracować pod kontrolą Snapdragona 801. Procesor z czterema rdzeniami Krait 400 taktowanymi z prędkością 2,5 GHz będzie wspierany przez grafikę Adreno 330. Ilość pamięci RAM nie została jeszcze ujawniona, ale zapewne można się spodziewać 3 GB. Całość pracuje pod kontrolą Androida 4.4.4. Z3 ma posiadać aparat o rozdzielczości 20,7 Mpix, podobnie jak Xperia Z2.

Jeśli zaprezentowany na zdjęciach model okaże się oczekiwaną Xperią Z3, to jej premiery można spodziewać się już we wrześniu.Źródło tekstu: xperiablog

Komentarze
Zaloguj się