DAJ CYNK

Pierwsze informacje dotyczące ceny Meizu Pro 7

16.07.2017

Dodane przez: Isand

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 7

Ważne 0

0

Na oficjalnym profilu Meizu na platformie mikroblogowej Twitter opublikowano obrazek wskazujący na rychłe nadejście modelu Pro 7. To ciągle nie jest oficjalna zapowiedź telefonu, ale to i tak najbardziej oficjalne ogłoszenie w tej sprawie.Na oficjalnym profilu Meizu na platformie mikroblogowej Twitter opublikowano wiadomość wskazującą na rychłe nadejście modelu Pro 7. To ciągle nie jest oficjalna zapowiedź telefonu, ale to i tak najbliższe temu ogłoszenie w tej sprawie.

Wokół smartfonu zdążyło już pojawić się mnóstwo plotek (takie jak np dodatkowy ekran E-INK - okazuje się, że będzie kolorowy). Tym razem wyciekły informacje dotyczące ceny urządzenia. Zostały one jednak potwierdzone przez znanych ze sprawdzonych przecieków dziennikarzy. Meizu Pro 7 będzie kosztował około 2 tysięcy złotych, natomiast wersja z "plusem" będzie droższa o około 300 złotych.

Do tej pory uruchomiono przedsprzedaż polegającą na możliwości wykupienia powiadomienia o wprowadzeniu urządzenia do sprzedaży. Wszystko za około 108 złotych.

Źródło tekstu: Twitter, wł

Komentarze
Zaloguj się
Polecane tematy