DAJ CYNK

Pięciocalowa Manta Quad Titan MS5001 za 999 zł

20.09.2013

Dodane przez: LuiN

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 8257

Ważne 4

1

Manta Quad Titan MS5001 to urządzenie dedykowane dla użytkowników biznesowych oraz wszystkich poszukujących wydajnego i funkcjonalnego telefonu za rozsądne pieniądze - przekonuje producent. Co dostajemy za 999 zł?

Manta Quad Titan MS5001 to urządzenie dedykowane dla użytkowników biznesowych oraz wszystkich poszukujących wydajnego i funkcjonalnego telefonu za rozsądne pieniądze - przekonuje producent. Co dostajemy za 999 zł?



Manta MS5001 ma 5-calowy ekran IPS o rozdzielczości HD (1280 x 720 pikseli), czterordzeniowy chipset MTK6589 taktowany zegarem 1,2 GHz, 1 GB pamięci RAM, 4 GB pamięci wewnętrznej, czytnik kart microSD, dwa złącza na karty SIM (łączność 3G dla jednej z nich), główny aparat 8 Mpix i przednią kamerkę 2 Mpix. W obudowie o wymiarach 141 x 71x 9,2 mm i masie 150 gramów producent zmieścił akumulator o pojemności 2020 mAh.

Nie zabrakło łączności Bluetooth, GPS-u, radia FM i całkiem świeżego Androida 4.2. Dołączona bezpłatnie aplikacja MapaMap pozwala natychmiastowo przekształcić telefon w system nawigacji samochodowej. Jak zapewnia producent, urządzenie jest przygotowane do używania kart Aero2, co pozwala na darmowe korzystanie z dostępu do Internetu.

Źródło tekstu: Manta, wł

Tagi: manta
Komentarze
Zaloguj się
36. ~darek
0

2013-10-30 17:06:45

Tutaj możecie zobaczyć kolejny, tym razem pełny test tego smartfona, są tam też wyniki z? antutu i quadrant www.tabletradar.pl/testy-smartfonow/763-test-smartfonu-manta-qua d-titan-ms5001

Odpowiedz

35. ~gotu
0

2013-10-09 23:52:00

jedyna roznice jaka znalazlem tego telefonu nad myphone next to 5 cali zamiast 4,5 przekatnej ekranu i za to mam doplacic >300zł, jakas pomylka chyba

Odpowiedz

34. ~xy
0

2013-09-25 21:22:34

Wreszcie znalazłem topowy i dobrej firmy smartfon dual sim. HTC One dual 2x SIM 802D. Ale cena prawie 3000 pln.

Odpowiedz

33. ~xy
0

2013-09-23 20:48:15

Chyba trochę za mało pamięci ( RAM i ROM ) jak na wyświetlacz 1280x720. Za te pieniądze można kupić chińszczyznę o teoretycznie lepszych parametrach, ale czy warto zaryzykować? Proszę o opinie co sądzicie o takich sprzętach - LINK - http://www.smartfon-dual-sim.com Używam tylko dual sim-y, najchętniej kupiłbym Galaxy Note II - dual sim lub Galaxy S4 - dual sim., o ile wiem takie urządzenia są na rynkach azjatyckich, nie wiadomo kiedy i czy będą dostępne w Europie i Polsce.

Odpowiedz

32. ~xy
0

2013-09-23 19:28:32

Całkiem całkiem.

Odpowiedz

31. ~lui
0

2013-09-23 19:10:12

juz widze tych biznesmenow z manta w dloni :D:D:D

Odpowiedz

30. ~4G (4 x Gorsze) LTE
0

2013-09-23 13:09:24

Parametry smartfonu Manty są jak najbardziej w porządku, jednakże cena tego sprzętu jest mocno zawyżona - o ponad 400 zł, ponieważ pokrewny smartfon (też "chińczyk" pod europejską marką), z bardzo zbliżoną specyfikacją (ekran IPS 5 cali, czterordzeniowy procesor 4x1.2 GHz, 1 GB RAM-u, 4 GB pamięci wewnętrznej, Dual SIM, GPS, WiFi, aparat 8 Mpix oraz przednia kamera 2 Mpix, Android 4.2) spokojnie można kupić jako nowy za nieco ponad 500 zł !!

Odpowiedz

29. ~tata
0

2013-09-21 09:37:45

Normalnosc albo dzisiejszy standard.

Odpowiedz

27. ~Calm7
0

2013-09-20 16:55:59

24). Manta i dobrej jakości ogniwo elektryczne? Ee.. Myślę, że jakieś 6-8h :-)

Odpowiedz

26. maniek89
0

2013-09-20 16:51:57

W sumie bez sensu jak za nieco ponad 1000 zł trafiają się nowe samsungi galaxy s III ;)

Odpowiedz

25. darkussss
0

2013-09-20 16:48:57

@14 Co z tego, że ten telefon ma około 12000 pkt w Antutu przy 4 rdzeniach(4x 1,2GHz) skoro np taki średniak Sony Xperia M przy podobnej cenie 999zł mając dwa rdzenie(2x 1GHz)osiąga ponad 11500 pkt. Od razu widać różnicę między prockiem Qualcomma a chińskim wynalazkiem Mediateka stosowanym w no-name/''owych produktach takich jak ta Manta.

Odpowiedz

24. ~HD
0

2013-09-20 16:42:32

Dali potężną baterie pół dnia chyba wytrzyma ten telefon co?

Odpowiedz

23. ~
0

2013-09-20 16:14:24

Manta jest polska czy chińska?

Odpowiedz

22. ~Punk
0

2013-09-20 15:42:16

W tych pieniądzach można kupić już Samsung`a Galaxy Note więc rewelacji nie ma i bateria też dupy nie urywa, jakby dali go za 500 zł to może i byłaby to jakaś alternatywa, a tak szału nie ma i w dodatku drogo.

Odpowiedz