DAJ CYNK

Piąta odsłona Apple Watch jeszcze w tym roku

22.04.2018

Dodane przez: Ta_Monika

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 20

Ważne 1

3

O przewidywaniach dotyczących piątej odsłony Apple Watch już pisaliśmy (linki poniżej). Temat pojawia się regularnie a biorąc pod uwagę niedawne szacunki sugerujące, że Apple wyprzedziło cały szwajcarski przemysł zegarkowy łącznie - Rolex plus Omega oraz Swatch - w ostatnim kwartale 2017 roku, wszelkie przypuszczenia na temat możliwych ulepszeń kultowego czasomierza od Apple wydają się być interesujące.O przewidywaniach dotyczących piątej odsłony Apple Watch już pisaliśmy (linki poniżej). Temat pojawia się regularnie, a biorąc pod uwagę niedawne szacunki sugerujące, że Apple wyprzedziło cały szwajcarski przemysł zegarkowy łącznie - Rolex plus Omega oraz Swatch - w ostatnim kwartale 2017 roku, wszelkie przypuszczenia na temat możliwych ulepszeń kultowego czasomierza od Apple wydają się być interesujące.

Prognozuje się, że premiera odbędzie się tak samo, jak poprzednich (za wyjątkiem pierwszej) edycji - we wrześniu. Odsłona prawdopodobnie będzie poprzedzona prezentacją WatchOS 5 - na konferencji programistów w czerwcu, analogicznie do lat ubiegłych. Analityk KGI - Ming-Chi Kuo oprócz większego ekranu i lepszej baterii przewiduje modernizację elementów pomiarowych monitorujących zdrowie. Ogłoszona we wrześniu ubiegłego roku współpraca z Uniwersytetem Stanforda oraz informacje udostępnione pod koniec roku przez agencję prasową Bloomberg, że "Apple pracuje nad nową technologią dla zegarka Apple Watch, która pozwoli urządzeniu monitorować serce użytkownika podobnie do elektrokardiogramu" zdają się potwierdzać tezy Kuo.

Pojawiły się również doniesienia, że Apple pracuje nad nieinwazyjnym monitorem glukozy przeznaczonym dla zegarka (to wynika z raportu umieszczonego w The New York Times) ale technologia ta jest jeszcze kwestią odległej przyszłości. Jakby nie było, spodziewam się znaczących zmian, zarówno w wyglądzie jak i funkcjach Apple Watch 4.

Zobacz: Apple Watch z tarczami firm trzecich
Zobacz: Nowa seria Apple Watch będzie miała ekran większy o 15%

Źródło tekstu: businessinsider.com, wł

Komentarze
Zaloguj się