DAJ CYNK

Piąta odsłona Apple Watch jeszcze w tym roku

22.04.2018

Dodane przez: Ta_Monika

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 3761

Ważne 1

3

O przewidywaniach dotyczących piątej odsłony Apple Watch już pisaliśmy (linki poniżej). Temat pojawia się regularnie a biorąc pod uwagę niedawne szacunki sugerujące, że Apple wyprzedziło cały szwajcarski przemysł zegarkowy łącznie - Rolex plus Omega oraz Swatch - w ostatnim kwartale 2017 roku, wszelkie przypuszczenia na temat możliwych ulepszeń kultowego czasomierza od Apple wydają się być interesujące.



O przewidywaniach dotyczących piątej odsłony Apple Watch już pisaliśmy (linki poniżej). Temat pojawia się regularnie, a biorąc pod uwagę niedawne szacunki sugerujące, że Apple wyprzedziło cały szwajcarski przemysł zegarkowy łącznie - Rolex plus Omega oraz Swatch - w ostatnim kwartale 2017 roku, wszelkie przypuszczenia na temat możliwych ulepszeń kultowego czasomierza od Apple wydają się być interesujące.

Prognozuje się, że premiera odbędzie się tak samo, jak poprzednich (za wyjątkiem pierwszej) edycji - we wrześniu. Odsłona prawdopodobnie będzie poprzedzona prezentacją WatchOS 5 - na konferencji programistów w czerwcu, analogicznie do lat ubiegłych. Analityk KGI - Ming-Chi Kuo oprócz większego ekranu i lepszej baterii przewiduje modernizację elementów pomiarowych monitorujących zdrowie. Ogłoszona we wrześniu ubiegłego roku współpraca z Uniwersytetem Stanforda oraz informacje udostępnione pod koniec roku przez agencję prasową Bloomberg, że "Apple pracuje nad nową technologią dla zegarka Apple Watch, która pozwoli urządzeniu monitorować serce użytkownika podobnie do elektrokardiogramu" zdają się potwierdzać tezy Kuo.

Pojawiły się również doniesienia, że Apple pracuje nad nieinwazyjnym monitorem glukozy przeznaczonym dla zegarka (to wynika z raportu umieszczonego w The New York Times) ale technologia ta jest jeszcze kwestią odległej przyszłości. Jakby nie było, spodziewam się znaczących zmian, zarówno w wyglądzie jak i funkcjach Apple Watch 4.

Zobacz: Apple Watch z tarczami firm trzecich
Zobacz: Nowa seria Apple Watch będzie miała ekran większy o 15%

Źródło tekstu: businessinsider.com, wł

Komentarze
Zaloguj się
17. Jolaa112
0

2018-04-23 10:17:13

To przykre z tymi wskazówkami, ale może to postep technologiczny? może za 20 lat tylko my będziemy pamiętać zegarki tarczowe i wskazówki :)

Odpowiedz

16. ~Zenek
0

2018-04-23 05:10:01

W T-mobile było opłacone. W Plusie nie.

Odpowiedz

15. ViNYL
0

2018-04-23 00:50:18

@13: Miało być chinczykow a nie Duńczyków. Autokorekta :)

Odpowiedz

14. ViNYL
0

2018-04-23 00:49:05

A tu jakby ktoś chciał poćwiczyć, okolice strony 62

Odpowiedz

13. ViNYL
0

2018-04-23 00:42:07

Ależ pierdzielicie w tych komentarzach głupoty, klasa druga akurat teraz ma to na tapecie w szkole mojej córki. Poza tym co ma reprezentacja godziny analog vs digital do tego produktu? W Apple nie gustuję, wręcz wydaje mi się brzydszy od większości Duńczyków, ale idea jest fajna i niech się rozwija.

Odpowiedz

12. ~@
0

2018-04-22 22:36:54

A ja myślałem że nareszcie mnie zbanowali- trudno, tym razem nie miałem szczęścia :(

Odpowiedz

11. ~Gliwice
0

2018-04-22 22:17:44

obwieszczenie telepolis w sprawie niedziałania strony www:" Przez zbyt duże zainteresowanie strona padła, ruch musi się rozrzedzić "

Odpowiedz

10. ~Marek
0

2018-04-22 21:28:32

Telepolis zapomniał opłacić przedłużenia domeny "Nazwa domeny telepolis.pl po zakończeniu okresu rozliczeniowego" :P Od kilku godzin nie działa.

Odpowiedz

9. ~Czerwony 7.
0

2018-04-22 19:59:11

Serwer na głównym telepolis nie wytrzymał? hehe

Odpowiedz

8. ~15 po11
0

2018-04-22 19:58:02

To wina nauczycieli że nie uczą w szkole odcxytywać wsķazania zegarków.

Odpowiedz

7. karolka
0

2018-04-22 19:48:56

Nigdy nie porównywało się klasyków do mierzenia czasu z tymi nowymi, elektronicznymi, ale tutaj to jest słuszne, Pokazuje, że nie wystarcza nam tylko tarcza i wskazówki, ale oczekujemy czegoś więcej. Po tym artykule sam mam ochotę w niego zainwestować.

Odpowiedz

6. ~@
0

2018-04-22 19:43:11

Nic w tym dziwnego- kwestia przyzwyczajenia i języka. Słowa zanikają, powstają nowe. Kiedyś siostrzenica mnie pytała "co to jest kałamarz". Świat się zmienia- jak dla mnie to zbyt szybko!

Odpowiedz

5. ~
0

2018-04-22 19:37:02

1- ja mam 28 lat i też nie rozumiem określeń /''za piętnaście/'' itp, nie wiem o co chodzi :) zegarek musi byc cyfrowy, analogowe mnie męcz np na dworcu, gapie się w niego i musi minać chwila zanim skumam ktora jest godzina xd

Odpowiedz

4. ~Czerwony 7.
1

2018-04-22 11:19:16

3). nie musisz tylko dla szpanu, bo te 24 godzinne są jedynie ciut trudniejsze do opanowania niż te z tarczą 12 godzinną.Znam twoje możliwości - dasz radę!

Odpowiedz