DAJ CYNK

Philips S308 na polskim rynku

08.10.2014

Dodane przez: SirmarK

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 5567

Ważne 2

10

Na polski rynek trafił Philips S308 - budżetowy telefon, w którym producent postawił na balans pomiędzy funkcjonalnością, atrakcyjnością wyglądu oraz ceną.

Na polski rynek trafił Philips S308 - budżetowy telefon, w którym producent postawił na balans pomiędzy funkcjonalnością, atrakcyjnością wyglądu oraz ceną.

Smartfon wyposażony jest w 4-calowy wyświetlacz pojemnościowy WVGA TFT, dwurdzeniowy procesor MediaTek taktowany zegarem 1 GHz oraz 512 MB pamięci RAM. Aparat cyfrowy wykonuje zdjęcia w maksymalnej rozdzielczości 5 Mpix, które można przechować we wbudowanej pamięci o wielkości 4 GB, z możliwością rozszerzenia jej kartami micro SD o dodatkowe 32 GB.

Telefon obsługuje jednocześnie dwie karty SIM, w trybie GSM i WCDMA, umożliwiając użytkownikowi korzystanie z dwóch numerów telefonu w tym samym czasie. Zasilanie zapewnia akumulator o pojemności 1400 mAh. Nad prawidłowym działaniem urządzenia czuwa system Android w wersji 4.2.

Philips S308 pojawił się już w ofercie sieci Play, a w dużych sieciach sprzedaży dostępny będzie w cenie 399 zł.

Zobacz: dane techniczne i zdjęcia telefonu w katalogu.

Źródło tekstu: Philips, wł

Tagi: philips
Komentarze
Zaloguj się
16. ~oklapeniety
0

2015-04-06 07:29:07

Bida z nedza za 400 zl.

Odpowiedz

15. ~eross100
0

2015-04-06 00:02:26

Mam ten telefon od kilku dni,cena to 379 złoty za nowy telefon,jestem zadowolona z zakupu.Telefon jest prosty w obsłudze.Polecam

Odpowiedz

14. ~S5
0

2014-10-11 14:53:52

To już poczciwa Nokia Lumia 520 jest tańsza oraz dużo lepsza od tego Philipsa.

Odpowiedz

13. ~Centurion
0

2014-10-09 00:47:30

Za 400 zł to ja niedawno kupiłem (na znanym portalu aukcyjnym) siostrze nowego LG L65 - czyli dużo, dużo lepszy smartfon liczącej się w tej branży firmy. Co by zaś nie powiedzieć o marce Philips to w branży smartfonów praktycznie się nie liczy! A ten badziew z newsa powyżej to "chinol na wagę", brandowany marką Philips, ale równie dobrze na taki sam smartfon mogą nanieść zupełnie inną markę i w kontenerze wysłać w inny rejon świata.

Odpowiedz

12. ~
0

2014-10-08 23:01:55

> budżetowy telefonBudżetowy tzn. jaki? Sprawdź sobie w słowniku, co znaczy budżetowy.

Odpowiedz

11. ~r
0

2014-10-08 18:03:16

Tu jest dopłąta za markę 200zł. Ale nie sądzę by to było tyle warte.

Odpowiedz

10. ~pamk22
0

2014-10-08 15:38:20

Za drogo. Za 300zł mogę mieć GoClvera Quantum 400 z czterema rdzeniami lub myPhone Funky z aparatem 5 Mpix i kartą SD 8 GB w zestawie.

Odpowiedz

9. ~Olek
0

2014-10-08 15:26:11

Oferuję 199 PLN.

Odpowiedz

8. ~KDT
-1

2014-10-08 13:06:25

W tej nędznej specyfikacji powinien kosztować góra 200 zeta...

Odpowiedz

7. ~adasd
-1

2014-10-08 09:41:39

kiepski tel i drogi. 1 GHz proc i 512. Co z tego, ze 2 rdzenie. Procesor jest slaby.

Odpowiedz

6. ~
-1

2014-10-08 09:21:56

@5 - telefunken, prestigio, może taki sam lub gorszy jak alcatel itd. Szkoda tej marki, ale co zrobić.

Odpowiedz

5. ~Calm7
0

2014-10-08 08:54:36

4). :-D :-D * A jak jakość? Miejmy nadzieję, że będzie lepsza od poziomu Manty... Myślę, że będzie na poziomie Telefunken.

Odpowiedz

4. Travel
2

2014-10-08 08:29:01

@2 nie da się tego czytać aż oczy bolą..Wracając do telefonu ciekawe jak jakość wykonania ?

Odpowiedz