DAJ CYNK

"Pasek bezpieczeństwa" do słuchawek Apple AirPods

12.09.2016

Dodane przez: orson_dzi

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 8226

Ważne 1

3

Kształt nowych słuchawek Apple'a wzbudza mieszane uczucia. Bardzo możliwe, że niezbędnym dodatkiem do nich okaże się pasek bezpieczeństwa - AirPods Safety Strap.

Kształt nowych słuchawek Apple'a wzbudza mieszane uczucia. Bardzo możliwe, że niezbędnym dodatkiem do nich okaże się pasek bezpieczeństwa - AirPods Safety Strap.



Apple AirPods, to klasyczne, douszne słuchawki, najczęściej określane jako pchełki. Różnica polega na tym, że są bezprzewodowe i nafaszerowane elektroniką (z chipem Apple W1 na czele). Ich kształt wzbudza jednak wątpliwości. Nie wiadomo jak dobrze nowe słuchawki będą trzymały się ucha skoro nie mają żadnego mocowania, ani uchwytu, np. zawijanego wokół ucha. Szczególnie może to być problemem podczas biegania (oczywiście w parze z Apple Watch Nike+).

Jak to zwykle bywa, potrzeba jest matką wynalazków i w Internecie już powstała strona, na której ruszyła przedsprzedaż gumowego paska bezpieczeństwa - AirPods Safety Strap. 56-centymetrowy pasek zakładany na szyję łączy ze sobą dwie słuchawki, co uniemożliwi ich zgubienie i potencjalne uszkodzenie sprzętu.

Rozwiązanie, jak dziwnie by nie wyglądało, może okazać się niezbędne w przypadku kosztujących 159 dolarów słuchawek. Warto dodać, że cena paska bezpieczeństwa, to jedyne 19,95 dolarów.

Źródło tekstu: Mashable; wł

Komentarze
Zaloguj się
24. PLANET
0

2016-09-14 11:28:40

@21: tabletki na pielęgnację egocentryzmu już widzę wzięte.

Odpowiedz

23. ~Fruktion
0

2016-09-13 19:47:55

Samsung był pierwszy. Wcześniej zaprezentował takie słuchawki. Ciekawe co wyjdzie z produktu Apple.

Odpowiedz

22. Red_PL
-2

2016-09-13 13:40:19

Zmieniając nieco temat. Na Gruponie jest bardzo dobra oferta, sprzedają maść na ból du.py, dla czytelników telepolis jest duża zniżka więc może za wczasu co poniektórzy powinni się zaopatrzyć ;)

Odpowiedz

21. Eragon
-2

2016-09-13 13:19:14

Żeby nie było, połowa osób wypowiadających się przede mną ( i jednocześnie za mną - patrz komentarz #1) to debile. A dzieje się tak dlatego gdyż  Apple nie jest producentem tego paska. A jakaś sobie tam obca firma. I to oni ustalili cenę za kawałek *** Apple nie dostanie za ten paseczek ani centa ;)

Odpowiedz

20. ~nmn
0

2016-09-13 10:19:41

Ja czekam na newsa apple: ajfon airbag — od teraz twój telefon nie boi się upadku!

Odpowiedz

19. PLANET
2

2016-09-13 10:06:19

Ten czas kiedy zamiast słowa "Pajacyk" wystarczy w tytule newsa napisać "Apple"... bezcenny

Odpowiedz

18. ~
1

2016-09-13 09:59:55

AirPods Safety Strap-on - nowa zabawka erotyczna dla wyznawców Sekty Jabłka :D

Odpowiedz

17. ~t-m
0

2016-09-13 09:46:16

@13. liczymy na Ciebie xdxdxf. Tylko nie zapomnij coś napisać, żebyśmy się z Ciebie pośmiali!!!!!!!!

Odpowiedz

16. LuiN
0

2016-09-13 08:49:38

@13, Dzisiaj o 13:00.

Odpowiedz

15. ~nmn
2

2016-09-13 08:46:30

14 - no nie wiadomo, bo jak będzie podrobiony, to jeszcze słuchawki przestaną działać :-D

Odpowiedz

14. slawekt
2

2016-09-13 08:40:32

@12 Z tą marżą to bez przesady. Dla szczęśliwych posiadaczy iPhone 7 bez kłopotu do przełknięcia :-) Poza tym zaraz chińczycy "skopiują" ten "emejzingowy wynalazek" i będą za 20$ w pakietach po 100 sztuk :-)

Odpowiedz

13. ~
0

2016-09-13 08:32:57

kiedy timbomnajl rzuci tą ofertą bam bam bam??? xoxoxo xdxdxd bo ja chce się już pośmiać

Odpowiedz

12. vonski
2

2016-09-13 08:14:52

20$ za kawałek silikonu kosztujący w produkcji pewnie z 10 centów... Marża chyba rekordowa nawet jak na rezerwat Apple.

Odpowiedz

11. ~pszemeq
2

2016-09-13 08:10:28

amazing - po prostu :)

Odpowiedz