DAJ CYNK

Parrot Bebop 2 Power - 30 minut lotu i więcej funkcji wideo

05.10.2017

Dodane przez: orson_dzi

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 32

Ważne 3

1

Dron Parrot Bebop 2 Power pozwala latać dłużej i docierać jeszcze dalej, dając użytkownikowi więcej swobody w poszerzaniu swoich horyzontów.Dron Parrot Bebop 2 Power pozwala latać dłużej i docierać jeszcze dalej, dając użytkownikowi więcej swobody w poszerzaniu swoich horyzontów.

Dzięki zastosowaniu akumulatorów o pojemności 3350 mAh Parrot Bebop 2 Power może spędzić w powietrzu do 30 minut. W zestawie z dronem użytkownik otrzymuje dwa akumulatory, które można w prosty sposób wymienić. A to daje już do nawet godziny lotu. Pojemność akumulatora nie wpłynęła negatywnie na masę urządzenia, która wynosi 525 gramów. Udało się to osiągnąć dzięki zastosowaniu mieszanki włókna szklanego oraz tworzywa Grilamid, stosowanego w nadwoziach nowoczesnych samochodów.Dron został wyposażony w kamerę o rozdzielczości 14 Mpix z szerokokątnym obiektywem (F/2.3) oraz trójosiową stabilizacją obrazu. Filmy są rejestrowane w rozdzielczości 1080p z prędkością 30 klatek na sekundę i są na bieżąco przesyłane do urządzenia mobilnego. Można również wykorzystać dedykowane gogle VR Parrot Cockpitglasses 2, do których wkładamy smartfon.

Zestaw Parrot Bebop 2 Power z goglami FPV w sprzedaży pojawi się jeszcze w październiku. Sugerowana cena kompletnego zestawu to 2999 zł.

Źródło tekstu: Parrot

Komentarze
Zaloguj się