DAJ CYNK

Parrot AR.Drone 2.0 - fruwający gadżet do smartfonu [wideo]

24.09.2013

Dodane przez: LuiN

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 3997

Ważne 1

1

Parrot wydał nową wersję quadricoptera AR.Drone 2.0 "Power Edition". Quadricopterem steruje się za pomocą smartfonów lub tabletów z systemami Android bądź iOS, z użyciem łączności Wi-Fi.

Parrot wydał nową wersję quadricoptera AR.Drone 2.0 "Power Edition". Quadricopterem steruje się za pomocą smartfonów lub tabletów z systemami Android bądź iOS, z użyciem łączności Wi-Fi.



Oprócz standardowych czarnych wirników, wersja "Power Edition" posiada trzy dodatkowe zestawy: w kolorach czerwieni, pomarańczy i turkusu. Ponadto kadłuby do latania wewnątrz i na zewnątrz zostały zmodernizowane, a nowe akumulatory litowo-polimerowe wydłużają maksymalny czas lotu o 50% do 36 minut (w zestawie są dwa akumulatory).



Cena nowego zestawu to 1499 zł. Urządzenie już jest dostępne w sklepach Media Markt i Morele.net.

Źródło tekstu: Parrot

Komentarze
Zaloguj się
14. ~
0

2013-09-25 11:01:14

repeater wifi + antena kierunkowa i osiągneliśmy ~2 km zasięgu, postaw ich więcej i możesz okablować na zasadzie telegrafu cały kontynent

Odpowiedz

12. ~JK
1

2013-09-24 23:32:56

Mam Drona 2.0 i zabawa jest fajna. Jednak bateria to wystarcza na góra 10 minut (mam dwie i obie taki sam czas dają). No i tez potrzeba jednak kawałek przestrzeni żeby się naprawdę dobrze bawić.

Odpowiedz

11. Paweł
1

2013-09-24 23:12:14

@10 LuiN ten nowy może i da radę na 165 bo faktycznie ma n, w starym 50 to naprawdę wyczyn :)

Odpowiedz

10. LuiN
1

2013-09-24 22:02:20

6, Paweł - na stronie piszą o 165 m po Wi-Fi n.

Odpowiedz

1

2013-09-24 20:49:29

@8 a nie lepiej sąsiadki?

Odpowiedz

8. ~M.
2

2013-09-24 20:14:59

Właśnie szkoda że tylko 50m, nie można latać po całym osiedlu i podglądać sąsiadów w oknach :P

Odpowiedz

7. ~
1

2013-09-24 19:10:27

Kup sobie własnego drona za 1500 zł.

Odpowiedz

6. Paweł
1

2013-09-24 18:02:11

@5 czytamy ze zrozumieniem, nowa wersja. @4 on ma zasięg max 50 metrów i to w terenie otwartym, tam gdzie są sieci wifi to 20 max więc jakoś specjalnego zagrożenia nie ma :)

Odpowiedz

5. ~mike
-1

2013-09-24 17:59:00

hahaha - ale się Telepolis ... wysiliło - przecież ta zabawka to nic nowego - ja przynajmniej o niej słyszałem już z rok temu.

Odpowiedz

1

2013-09-24 17:54:04

Zabawka fajna jednakże mam wrażenie, że ona posłuży nie tylko nabywcom ale i komuś dalej (patrząc przez pryzmat ostatnich wiadomości)...

Odpowiedz

3. PLANET
1

2013-09-24 17:41:18

#2: jest wiele pomysłów, mniej lub bardziej niesamowitych. Z takich najbardziej trywialnych: paparazzi ; )

Odpowiedz

2. ~
-3

2013-09-24 17:31:58

Na co komu taka zabawka i to za tyle kasy. Chyba że ktoś nie ma z pieniędzmi co robić

Odpowiedz

1. Paweł
1

2013-09-24 17:26:21

Wow, nawet niech lata 30 minut to już wynik całkiem ok. Poprzednik na dwóch max. 20 minut może latać. Świetna zabawka!

Odpowiedz