DAJ CYNK

Pakiet Galaxy Gifts dla Samsungów Galaxy S6 i S6 Edge

15.05.2015

Dodane przez: LuiN

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 5134

Ważne 3

0

Samsung przygotował specjalny zestaw aplikacji i mobilnych usług Galaxy Gifts dla nabywców Samsung Galaxy S6 i S6 Edge.

Samsung przygotował specjalny zestaw aplikacji i mobilnych usług Galaxy Gifts dla nabywców Samsung Galaxy S6 i S6 Edge.

W ramach pakietu Galaxy Gift, użytkownicy otrzymują między innymi aplikację SkyCash, który jest niezależnym systemem płatności poprzez telefon komórkowy. Za pomocą aplikacji można płacić między innymi za bilety komunikacji miejskiej, bilety kolejowe, bilety do kina czy za parkingi. Użytkownicy Samsungów Galaxy S6 i S6 Edge otrzymują bon o wartości 60 zł (nie dotyczy sprzedaży operatorskiej).

Pełna lista prezentów od Samsunga prezentuje się następująco:

 • SkyCash: Niezależny system płatności przez smartfon z bonem w wysokości 60 zł.
 • Legimi: Wirtualna księgarnia, która daje w ramach abonamentu dostęp do ponad 10000 ebooków. 3 miesiące darmowego abonamentu.
 • Audible: Bezpłatne członkostwo w Audible przez trzy miesiące oraz jeden darmowy audiobook na miesiąc. Możliwość wyboru spośród 180 tys. nowości i bestsellerów, w tym słuchowisk, w których udział biorą najznakomitsi aktorzy.
 • Dragons of Atlantis: Heirs of the Dragon: Posiadacze urządzeń mobilnych Samsung otrzymują darmowy Pakiet Samsung o wartości ponad 5 tys. sztuk złota na początek rozbudowy królestwa w grze Atlantis.
 • KICK: Aplikacja dla fanów piłki nożnej dostępna tylko na urządzenia Samsung. KICK zapewnia dostęp do wiadomości i artykułów na temat futbolu, a także wgląd w czasie rzeczywistym do statystyk i danych dotyczących meczów. Aplikacja na bieżąco dostarcza informacji przed, w trakcie i po oglądanym meczu.
 • The Economist: "The Economist" to tygodnik zawierający najświeższe informacje ze świata, publicystykę biznesową oraz niezależne analizy i komentarze dotyczące bieżących wydarzeń. W ramach bezpłatnego testu użytkownicy Galaxy S6 otrzymują sześciomiesięczny dostęp do wszystkich treści.
 • Endomondo: Pobranie aplikacji Endomondo na smartfon Galaxy S6 automatycznie aktywuje możliwość uzyskania bezpłatnego, sześciomiesięcznego abonamentu na wersję premium - bez reklam, ze wszystkim zaawansowanymi funkcjami.
 • Evernote: Trzy miesiące abonamentu Evernote Premium umożliwia dostęp do wszystkich dodatkowych funkcji, takich ja zwiększona przestrzeń dyskowa czy notatniki offline.
 • Fleksy Keyboard: Obsypana nagrodami klawiatura Fleksy oraz tematy premium w wersji Modern.
 • Hancom Office 2014: Nielimitowany dostęp do pakietu biurowego Hancom Office 2014.
 • The Hobbit: Kingdoms of Middle Earth: Posiadacze urządzeń mobilnych Samsung otrzymują darmowy Pakiet Samsung o wartości 100 Mithrili na dobry początek walki o Śródziemie.
 • Keepy: Aplikacja umożliwiająca rodzicom zapisywanie i udostępnianie prac artystycznych i prac domowych dzieci, oraz wszystkiego, co ich pociechy chciałyby zarejestrować na pamiątkę, a także wzbogacanie tych treści o narracje audio i wideo. W ramach pakietu Galaxy Gifts użytkownicy otrzymają sześciomiesięczny dostęp do wersji Keepy Unlimited.
 • Kindle for Samsung: Aplikacja zaprojektowana wyłącznie dla klientów firmy Samsung. Co miesiąc otrzymują oni jeden darmowy e-book w ramach Samsung Book Deals.
 • LastPass: LastPass Premium to organizer aktywności online umożliwiający zarządzanie hasłami i loginami do serwisu internetowych bez ich wpisywania. Aplikacja umożliwia także synchronizację ze wszystkimi komputerami i urządzeniami mobilnymi, oferuje ponadto różnorodne funkcje zabezpieczeń. Użytkownicy Galaxy S6 i S6 Edge otrzymują wersję premium LastPass na sześć miesięcy.
 • Life360: Darmowy abonament premium Life360 na sześć miesięcy. Oferta zapewnia dodatkowe możliwości dla rodziny.
 • Magisto: Edycja specjalna Magisto dostępna jest wyłącznie w ramach pakietu Galaxy Gifts i zapewnia trzy miesiące darmowego korzystania z Magisto Pro HD.
 • NY Times Breaking News: Aplikacja The New York Times umożliwia dostęp do artykułów prasowych autorstwa najlepszych dziennikarzy na wysokiej rozdzielczości ekranie Galaxy S6. Użytkownicy Galaxy S6 otrzymują darmowy dostęp do aplikacji przez pierwsze trzy miesiące.
 • OneDrive: Dodatkowe 100 GB przestrzeni dyskowej na okres 2 lat.
 • PAC-MAN Friends: PAC-MAN Friends to zupełnie nowa przygoda dla miłośników serii PAC-MAN w każdym wieku. Posiadacze urządzeń Samsung otrzymują za darmo 30 wisienek. Wisienki służą do ratowania PAC-MANA, gdy złapią go nieznośne duchy i tym samym do przedłużenia czasu gry w PAC-MAN Friends.
 • Parallels Access: Zdalny dostęp do wszystkich aplikacji i plików Windows i Mac z poziomu urządzenia Samsung. Sześciomiesięczny, bezpłatny abonament w ramach pakietu Galaxy Gifts umożliwia użytkownikom Samsung Galaxy S6 dostęp do maksymalnie pięciu komputerów.
 • Pocket: Pozwala zapisywać artykuły i materiały wideo i przeglądać je w dowolnym momencie i miejscu. Nabywcy nowych Samsungów uzykują sześciomiesięczny, darmowy abonament Pocket Premium.
 • Shazam Encore: Szybka aplikacja umożliwiająca rozpoznawanie muzyki. Klienci Samsunga otrzymują darmowy, nieograniczony dostęp do pozbawionej reklam wersji Shazam Encore.
 • VSCO Cam: Dziesięć darmowych presetów z kolekcji Minimalist VSCO Cam. VSCO Cam pozwala robić, edytować i udostępniać fotografie.
 • Workout Trainer: Aplikacja oferuje tysiące multimedialnych ćwiczeń opracowanych przez trenerów-ekspertów. Ćwiczeniom towarzyszą dynamiczne sekwencje wideo zawierające szczegółowe instrukcje wykonania, fotografie, a także wskazówki tekstowe. Użytkownicy Galaxy S6 mogą skorzystać z sześciomiesięcznego abonamentu na wersję Pro+.
 • Źródło tekstu: Samsung

Komentarze
Zaloguj się
10. ~konrad
0

2015-05-16 12:34:14

Workout trainer to świetna aplikacja.

Odpowiedz

9. ~Ssddd
0

2015-05-15 21:43:21

Dzięki Tomek

Odpowiedz

8. felippe
0

2015-05-15 20:39:39

Szkoda tylko, że Skycash dotyczy sprzedaży pozaoperatorskiej. Z punktu widzenia Skycash to powinno być obojętne.

Odpowiedz

7. ~Tomek
0

2015-05-15 19:16:16

@6 z menu telefonu sklep Galaxy Apps sekcja Galaxy Gifts.

Odpowiedz

6. ~Ssddd
0

2015-05-15 18:45:06

A gdzie je znaleźć te aplikacje w telefonie albo skąd pobrać?

Odpowiedz

5. wlo
1

2015-05-15 18:09:45

2 - ja nie znam większości tych nazw... Więc uważam, że news jest właśnie pod tym względem super ;-)

Odpowiedz

4. ~@2
1

2015-05-15 17:53:16

czy coś Cie boli? już któryś z redaktorów wypowiedział się w tej kwestii, wiec se odpuść bo ten temat jest nudny

Odpowiedz

3. Jaro070
0

2015-05-15 16:19:29

Bonus SkyCash jest tylko dla NOWYCH czy też dla obecnych użytkowników?

Odpowiedz

2. ~
-2

2015-05-15 15:58:34

Piękna reklama. To ile wam Samsung zapłacił? Ach.. dlaczego tak twierdzę? Bo nie widziałem u was dłuższego newsa, który brzmi jak totalna agitacja wyborcza, a w ostatnim czasie jest zalew informacji o Samsungu jedno pod drugim - to się nazywa pozycjonowanie treści, tak? W serialu byłoby to product placement, bądź reklama ukryta. Nie trzeba pracować w branży, żeby to zauważyć. Ale oczywiście Witek przyjdzie i stwierdzi, że jakie mam podstawy tak mówić, że bezpodstawnie oskarżam - otóż nie, podstawą jest moja intuicja, ale oczywiście "dalszą rozmowę uważam za bezcelową", więc Witku oszczędź sobie "polemikę". PS. Radzę być bardziej dyskretnym w działaniach marketingowych.

Odpowiedz

1. bogie
0

2015-05-15 14:29:56

Na mój gust warte uwagi SkyCash (zawsze to 60zł), OneDrive i może Shazam. Reszta to triale albo śmieci.

Odpowiedz