DAJ CYNK

Pajacyki, czyli wstydliwy Apple

17.09.2014

Dodane przez: LuiN

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 8816

Ważne 12

5

We wszystkich materiałach prasowych dotyczących iPhone'a 6 i 6 Plus Apple bardzo wstydzi się jednej rzeczy. Do tego stopnia, że usunął ją w Photoshopie.

We wszystkich materiałach prasowych dotyczących iPhone'a 6 i 6 Plus Apple bardzo wstydzi się jednej rzeczy. Do tego stopnia, że usunął ją w Photoshopie.



Mowa tu o wystającym obiektywie aparatu fotograficznego, który tajemniczo zniknął ze wszystkich materiałów prezentujących widok smartfonów z boku. O ile w dotychczasowych iPhone'ach zabieg ten był całkowicie zbędny, o tyle w ósmej generacji smartfonów Apple'a aparat fotograficzny wyraźnie odstaje poza obudowę.

Apple zdecydował się nie przypominać o tym potencjalnym klientom i wychwalany w czasie konferencji aparat 8 Mpix zniknął ze wszystkich zdjęć/renderów, które mają podkreślać smukłość obudowy nowych urządzeń.

Jak się nietrudno domyślić, grubość nowych iPhone'ów mierzona jest bez uwzględnienia tego szpecącego wybrzuszenia.

Zobacz: Apple iPhone 6 i 6 Plus zaprezentowane

Źródło tekstu: brooksreview, wł

Komentarze
Zaloguj się
34. ~kwintolp21
0

2014-09-17 22:50:45

~15 obejrzyj dokladnie jeszcze raz prezentacje S.Jobsa Iphone 4 to bedziesz wiedzial " co to za paseczki" :)

Odpowiedz

33. ~rrrrr
0

2014-09-17 21:13:31

@31 "Zobacz jak mało ludzi ma iphony" - u nas mało - w takim Londynie to więcej niż połowa wszystkich telefonów to srajfony.

Odpowiedz

32. ~@21
0

2014-09-17 20:26:39

@11 Szafirowe szkło obiektywu od aparatu to miały już n8 i n808

Odpowiedz

31. ~@28
1

2014-09-17 15:39:02

Oni po prostu nei kupią tego badziewia. Zobacz jak mało ludzi ma iphony- znaczy się większości się nie podoba,A za darmo to większse badziewia bym brał.Po prostu jak się ma za coś płacić - to się tez chce dostać coś ergonomicznego i ładnego

Odpowiedz

30. ~DSV
0

2014-09-17 14:33:55

Myślę, że nie tylko o grubość też chodzi. Nie miałem nigdy dotykowców, wiem, że najczęsciej w pokrowcach się je nosi, itd. Ale czy gdy za każdym razem go kładziesz na stole, podłodze, innych powierzchniach, wystający obiektyw będzie najbardziej narażony na zarysowania?

Odpowiedz

29. PLANET
2

2014-09-17 13:44:19

Ser Ajw się ZDECYDOWANIE nie postarał :)))

Odpowiedz

28. ~zenon
-2

2014-09-17 13:10:08

ludzie czy to szpecącego wybrzuszenie to w ogóle jest problem? Jeżeli komuś przeszkadza to szpecące wybrzuszenie to chętnie przyjmę to brzydactwo. Chętni którzy chcą pozbyć się tego paskudztwa prześlę na email adres dostawy.

Odpowiedz

27. ~Meister
-1

2014-09-17 12:13:37

@25 wolisz kupic s4 lub s5 niz iphone pomimo, ze sa tych samych rozmiarow???brak logiki

Odpowiedz

26. ~Wini
0

2014-09-17 11:45:14

Jestem załamany dla mnie jednym z atutów iphona był jego mały zgrabnych rozmiar. Dzięki czemu bez problemu można było posługiwać się nim jedna ręką a teraz jest taki jak wszystkie inne na rynki. Zamiast kupić iphona6 już wole zakupić samsunga s4 lub s5. Chociaż napewno niezmiennie swojego 5s przynajmniej jeszcze przez 2 lata..

Odpowiedz

25. Maniiiek
3

2014-09-17 11:27:53

@24 a i tak najlepsze rozwiązanie to fizyczna osłona

Odpowiedz

24. ~n
3

2014-09-17 11:17:56

Przez ostatnie 4 lata miałem przyjemność pracować z telefonami Samsung od S do S4, wcześniej z HTC, Nokią, Moto i innymi.Przy obiektywie na"plecach" są dwa problemy. pierwszy gdy odstaje a krawędź to obiektyw i 2gi gdy jest zbyt głęboko schowany.W pierwszym przypadku już po kilku miesiącach obiektyw ma mikrouszkodzenia i ostrość zdjęć wypada "blado". W 2gim przypadku obiektyw ma tendencję do zapylania się. W mojej ocenie obiektyw musi być zawsze schowany na 0,1-0,3mm co zapewni mu bezpieczeństwo na 2-3 lata aż telefon "zdziadzieje".

Odpowiedz

23. PiotrM
3

2014-09-17 10:59:07

Mogą się zawsze tłumaczyć niekorzystnie (albo korzystnie) padającym światłem błyskowym, które odbite od błyszczącego obramowania wystającego elementu, spowodowało brak widoczności tego elementu na białym tle :)) A pisząc serio: kolosalna porażka.

Odpowiedz

22. Maniiiek
3

2014-09-17 10:56:07

@20 lepsze? W czym?

Odpowiedz

21. Lukasz88
3

2014-09-17 10:56:02

@11 Szafirowe szkło obiektywu od aparatu to miał już LG G2.

Odpowiedz

20. ~Lokos
-3

2014-09-17 10:52:39

Apple jak Nokia ? hehChyba kolega zapomniał, że Apple to jednak głównie komputery. One nadal są lepsze od normalnych z windowsem.

Odpowiedz