DAJ CYNK

Pajacyki, czyli na czym siedzi iPhone?

03.09.2014

Dodane przez: LuiN

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 4261

Ważne 8

1

Nie tylko Samsung nabija się z iPhone'ów. W nowej reklamie do loży szyderców dołączył Microsoft.

Nie tylko Samsung nabija się z iPhone'ów. W nowej reklamie do loży szyderców dołączył Microsoft.

W reklamie Microsoftu iPhone "rozmawia sobie" z HTC One M8 w wersji wyposażonej w Windows Phone. Oba urządzenia do rozmowy wykorzystują asystentów głosowych, odpowiednio Siri i Cortana:


Jak się okazuje w filmie, "piękny" iPhone ma tylko jeden głośnik... i na nim siedzi :-).

Zobacz: Bootloader HTC One (M8) przystosowany do obsługi Androida i Windows Phone

Źródło tekstu: wł

Komentarze
Zaloguj się
15. ~MK
0

2014-09-04 14:25:03

@12 nie wiem jak to robi HTC ale Samsungi które mają głośniki z tyłu zawsze mnie budziły :P Miałem też telefony z głośnikami z boku (Wave i Iphone) i wiem że to znacznie lepsze miejsce niż tył obudowy, ale frontu nic nie pokona. Przecież jak coś oglądamy i słuchamy na telefonie to zawsze ekranem do twarzy! Biologi się nie oszuka :P Filmik nawet zabawny ale mam nadzieje że M$ stać na więcej, jak Nokie.

Odpowiedz

14. ~telekrowa.pl
0

2014-09-03 17:38:49

Prawdziwa konkurencja da nich to = One+ lub Xiaomi. To kwestia czasu jak ich pozamiatają

Odpowiedz

13. PiotrM
0

2014-09-03 16:10:52

@up Dokładnie...akurat wyśmiewanie się z głośników na dolnej krawędzi to idiotyzm, to jest najlepsze z możliwych miejsc na głośniki. W przyszłości głóśników będzie więcej , a specjalny czujnik będzie sprawdzał który bok czy krawędź jest przysłonięta i przełączał będzie dźwięk na pozostałe proporcjonalnie do stopnia zasłonięcia.

Odpowiedz

12. ~smoq73
1

2014-09-03 14:26:58

No tak, siedzę na głośniku. Jestem ciekawy ile z was obudzi wasz HTC jeśli położycie go ekranem w złą stronę i zasłonicie głośnik....

Odpowiedz

11. ~Red
0

2014-09-03 11:17:31

Reklama fajna :) nie mniej jednak Microsoft rynku nie oszuka, ruszy sprzedaż iP6 i znów WP będzie w czarnej d... W cywilizowanych krajach zakup iPhone to jak dla naszych cebulaków zakup taniej Nokii. Normalny telefon który działa i człowiek zapomina że coś może być z nim nie tak.

Odpowiedz

10. ~600XYXXX0
0

2014-09-03 11:15:30

Ale sztacheta ten HTC wobec iPhone.

Odpowiedz

9. Blank
0

2014-09-03 10:44:56

Tylko telefon taki trochę kiepski do promowania, bo balbym się inwestować w telefon HTC z windowsem. HTC pokazał już, że na tej platformie mu nie zależy...

Odpowiedz

8. Blank
-1

2014-09-03 10:36:22

hahaha, świetne moim zdaniem :)Cortana: "I have two speakers for music"Siri: "Oh, I only have one..."Cortana: "Really?"Siri: "Yes. And I/''m sitting on it".Bardzo fajna reklama :D Robienie sobie żartów z telefonu, czy oprogramowania jest w porządku. Robie sobie żartów z użytkowników, jak to robi Szajsung natomiast pokazuje, że w Szajsungu pracują niemoty...

Odpowiedz

7. ~
5

2014-09-03 10:18:49

Dobre, mam tylko jeden głośnik i siedzę na nim.

Odpowiedz

6. ~cyniczny
4

2014-09-03 10:17:55

Świetne punktowanie Apple. IPhone już dawno służy tylko do robienia selfie 16-latkom. I to jego grupa docelowa.

Odpowiedz

5. ~wujsam
-1

2014-09-03 10:12:40

Muj Borze !!! (tak po prezydencku?)

Odpowiedz

4. ~Travel
-1

2014-09-03 09:24:40

dobrze, że nie Boże bo byłoby Ciężko :)

Odpowiedz

3. ~.we
-7

2014-09-03 09:14:51

borze drogi... pokażcie mi chociaż jedną osobę która tak stawia i trzyma telefon o_x akurat głośniki na krawędziach są dużo lepszym patentem niż idiotyzm w postaci front/tył

Odpowiedz

-5

2014-09-03 09:11:12

Oj kogoś bardzo boli przed premierą nowego jabłuszka

Odpowiedz

1. ~rwerwe
-4

2014-09-03 09:01:23

Haha, ale śmieszne? Spadłem z krzesła. Szczególnie jak poużywałem sobie obu systemów.

Odpowiedz