DAJ CYNK

Pajacyki, czyli iPhone 7 Plus kontra Polak

08.04.2017

Dodane przez: LuiN

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 56

Ważne 17

12

W ramach wrocławskiej inicjatywy Galeria Przejście, powstała na początku kwietnia nietypowa wystawa. Eksponat z iPhone'em 7 Plus przetrwał tylko jedną noc.

Fot. Kasper Lecnim

W ramach wrocławskiej inicjatywy Galeria Przejście, powstała na przełomie marca i kwietnia nietypowa wystawa. Eksponat z iPhone'em 7 Plus przetrwał tylko jedną noc.

Koncepcja wystawy "ZŁOto" to sztuka w przestrzeni publicznej. Miejsce? Przejście podziemne we Wrocławiu - Brama Oławska. W tej surowej scenerii pojawiły się instalacje artystyczne, które miały zaprezentować hasło przewodnie inicjatywy: "nie wszystko złoto, co się się świeci".

Jednym z najciekawszych eksponatów był Apple iPhone 7 Plus w szklanej gablocie, zatytułowany przez Jagodę Dobecką "Złote jabłko":Czas życia eksponatu nie był jednak długi. Gablota pojawiła się 31 marca o godzinie 11:00, a już 1 kwietnia... została tylko jej podstawa. iPhone zniknął razem ze swoim "akwarium" i poduszeczką.W myśl hasła "nie wszystko złoto, co się się świeci", telefon był oczywiście tylko atrapą. Ale już nie mentalność zwiedzających.

Źródło tekstu: wł

Komentarze
Zaloguj się