DAJ CYNK

Padł rekord zamówień w polskiej przedsprzedaży na Galaxy S8 i S8+

13.04.2017

Dodane przez: Koala

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 33

Ważne 5

2

Samsung oficjalnie potwierdza, że nowe modele Galaxy S8 i Galaxy S8+ są najszybciej sprzedającymi się w przedsprzedaży smartfonami z serii Galaxy w Polsce.Samsung oficjalnie potwierdza, że nowe modele Galaxy S8 i Galaxy S8+ są najszybciej sprzedającymi się w przedsprzedaży smartfonami z serii Galaxy w Polsce. W ciągu niespełna 2 tygodni trwania przedsprzedaży złożono rekordową liczbę zamówień na oba smartfony. Samsung podaje, że jest to liczba trzykrotnie większa niż w analogicznym okresie przedsprzedaży serii Galaxy S7.

Z jednej strony byliśmy pewni przedsprzedażowego sukcesu smartfonów Galaxy S8 oraz S8+. Wnoszą one powiew świeżości na rynku urządzeń mobilnych. Proponują nowe spojrzenie na to, czym powinien być smartfon. Ich unikalne wzornictwo, niemalże bezramkowy wyświetlacz Infinity, a także wydajne podzespoły, po które wcześniej nie sięgnęli inni producenci, jak np. procesor wykonany w technologii 10 nm, z pewnością przyciągnęły uwagę konsumentów oraz biznesu. Galaxy S8 i S8+ są także czymś więcej, niż kolejnymi smartfonami. Są sercem całego ekosystemu urządzeń mobilnych marki Samsung, np. Gear VR czy kamery sferycznej Gear 360. Z kolei wkładając je do stacji dokującej DeX możemy z nich korzystać jak z komputera stacjonarnego. Już to wystarczy, by przekonać się, że nasze najnowsze flagowce na nowo definiują swoją kategorię - mówi Olaf Krynicki, rzecznik prasowy Samsung Electronics w Polsce

I dodaje - Z drugiej strony liczba złożonych zamówień na Galaxy S8 oraz S8+ w polskiej przedsprzedaży, przerosła nasze najśmielsze oczekiwania. Nie spodziewaliśmy się, że już na tym etapie będziemy mogli powiedzieć, że przedsprzedaż okaże się tak wielkim sukcesem. Bardzo dziękujemy każdemu klientowi, który przyczynił się do tego sukcesu Galaxy S8 i S8+. Kontynuujemy przyjmowanie zamówień na nasze najnowsze produkty, jednak w związku z olbrzymią falą zainteresowania nimi - nie możemy już zagwarantować, że osoby składające nowe zamówienia otrzymają swoje smartfony do 8 dni zanim trafią na półki sklepowe.

Nowy model galaktyk koreański producent zaprezentował 29 marca tego roku. W tym dniu także ruszyła przedsprzedaż, która trwa do 19 kwietnia tego roku.

Zobacz: Galaxy S8 rozebrany i sponiewierany
Zobacz: Złote Samsungi Galaxy S8. Gdyby zwykłe były za tanie...
Zobacz: Galaxy S8+ za ponad 1000 dolarów
Zobacz: Guard S8 - startuje nowy program ochrony dla flagowców Samsunga

Źródło tekstu: Samsung

Komentarze
Zaloguj się