DAJ CYNK

Osoby, którym awaria Allegro uniemożliwiła zakup Honora 7C za złotówkę, dostaną drugą szansę

06.08.2018

Dodane przez: msnet

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 10083

Ważne 5

2

Kilkadziesiąt osób, które nie kupiły Honora 7C za 1 zł z powodu awarii Allegro, otrzymało wiadomość od serwisu z informacją o możliwości ponownego zakupu tego smartfonu w promocyjnej cenie.



Kilkadziesiąt osób, które nie kupiły Honora 7C za 1 zł z powodu awarii Allegro, otrzymało wiadomość od serwisu z informacją o możliwości ponownego zakupu tego smartfonu w promocyjnej cenie.

Promocja, która odbyła się 18 lipca w samo południe, zaskoczyła serwis Allegro. Około 600 tys. osób chciało skorzystać z tej bardzo atrakcyjnej oferty, co spowodowało chwilową awarię serwisu. Uniemożliwiła ona zakończenie dokonania transakcji zakupu smartfonu Honor 7C niektórym osobom, choć zaczęły one cały proces jako jedne z pierwszych. Takich osób, jak podaje serwis Allegro, było 47. Osoby te powinny otrzymać od oficjalnego sklepu Honor Polska w tym serwisie wiadomość informacją o możliwości otrzymania specjalnego kuponu, który umożliwi ponowny zakup wskazanego wyżej smartfonu za 1 zł.

Zobacz: Promocja Honora 7C rozłożyła całe Allegro na łopatki
Zobacz: Honor 7C za złotówkę, ale tylko jutro

Źródło tekstu: Allegro, wł

Komentarze
Zaloguj się
39. ~
0

2018-08-15 14:04:56

Sciema, znowu haczyki w regulcu itp

Odpowiedz

38. ~
0

2018-08-12 17:44:09

@37: Pomagam komuś kogo znam i wiem że tej pomocy naprawdę potrzebuje- jest takich trochę w pobliżu. Nie zgadzam się na "pomaganie" nie wiadomo komu i gdy nawet nie wiem ile z tej złotówki do niego trafi. Ale co ja tam mogę wiedzieć- stary dziad- g**no widział.

Odpowiedz

37. ~
0

2018-08-12 17:19:32

Telefon za 1 zł to 600 tyś januszy chętnych ale wysłać sms za 1 zł na pomoc komuś to jakoś nie liczni sie znajdą...

Odpowiedz

36. ~Amigo007
1

2018-08-08 02:23:46

Po hoście widzę że miki to wcześniej piszący heheh. Tak więc miki to ty najpierw obraziłeś nas od troli. Więc nie wyskakuj tutaj z kompleksami lub brakiem inteligencji. Bo to ty najpierw przegiąłeś. Co do kodu to tak jak napisał RadkoR nikt by nie oddał takiego kodu. Co do tej aukcji sam próbowałem kupić, i tak jak większości mi się nie udało. Strona padła i tyle. Tak więc nie ma co liczyć na darmochę, trzeba sobie samemu kupić. Oczywiście w tej cenie znajdziemy lepsze telefony :-)

Odpowiedz

35. RadkoR
0

2018-08-07 19:23:34

Jeśli myślicie, że ktoś Wam odda kod zniżkowy to jesteście dziecinnie naiwni... :DTakie rzeczy nie u nas w kraju, gdzie domorosły Janusz biznesu kupi taki telefon za 1zł i opchnie go nawet za 500zł. :D

Odpowiedz

34. ~
0

2018-08-07 19:04:51

A ja nie wiem gdzie wpisać ten kod, może ktoś pomoże?

Odpowiedz

33. ~miki
1

2018-08-07 17:15:34

@Amigo007 a tak na marginesie - to że ktoś nie zauważył jakiejś pozycji na stronie Allegro nie świadczy o jego inteligencji lub jej braku, natomiast twój post i jego treść świadczy i owszem ... o braku inteligencji, bądź jakichś kompleksach u ciebie.

Odpowiedz

32. ~miki
0

2018-08-07 17:00:14

Oki, znalazłem miejsce na wpisanie kodu, ale ... "kod jest nieprawidłowy" :(

Odpowiedz

31. ~Amigo007
-1

2018-08-07 16:28:03

Zabawne nie wierzcie w te kodziki. Milczel lepiej by było jestemjeleń1 i z taką wiadomością do sprzedawcy :-) Heheh półinteligencie poszukaj a znajdziesz. Jest miejsce na wpisanie kodu... A że te kody nie działają to inna sprawa.

Odpowiedz

30. ~miki
2

2018-08-07 13:54:04

@Miczel i co? sprzedawca sprzeda wtedy za niższą cenę? pytam, bo przecież zakupu dokonujesz za cenę normalną i co będzie, jeżeli sprzedawca nie obniży ci tej ceny?

Odpowiedz

29. ~Miczel
0

2018-08-07 13:49:01

Ten kod trzeba wpisać w wiadomości do sprzedawcy: jestempelikan18

Odpowiedz

28. ~Bolec
1

2018-08-07 13:28:03

@27. Proszę bardzi: REK13, mnie niepotrzebny.

Odpowiedz

27. ~Mpiotrek
-1

2018-08-07 11:12:53

Ja chetnie zakupie- jak ktos ma kod to poprosze

Odpowiedz

26. ~heheh
0

2018-08-07 08:42:56

To może jakiś łaskawca/łaskawczyni napisze gdzie niby wpisujecie ten kod w trakcie dokonywania zakupu, bo ja nigdzie takiej opcji nie widzę. Ci, co to niby kupili, to zwykłe trole i tyle.

Odpowiedz