DAJ CYNK

Orange zachęca do oferty abonamentowej darmowym dostępem do Spotify

11.10.2016

Dodane przez: LuiN

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 9670

Ważne 6

2

Sieć Orange ruszyła z kampanią reklamową promującą nową odsłonę taryf Smart Plan LTE. Tematem przewodnim jest darmowy dostęp do Spotify Premium.

Sieć Orange ruszyła z kampanią reklamową promującą nową odsłonę taryf Smart Plan LTE. Tematem przewodnim jest darmowy dostęp do Spotify Premium.

Z darmowego przez dwa lata Spotify można korzystać wybierając abonamenty od 74,99 zł w ofercie z telefonem lub 59,99 zł w ofercie bez telefonu. W kampanii reklamowej promowany jest zestaw Samsung Galaxy S7 Edge + słuchawki JBL Synchros w cenie 649 zł na start + 170 zł miesięcznego zobowiązania (abonament 74,99 zł + rata za sprzęt):


W ofertach Orange otrzymać można darmowy dostęp do usługi Spotify Premium, która normalnie kosztuje 19,99 zł miesięcznie. Dodatkowo możliwe jest zniesienie opłaty za transmisję danych w ramach usługi, co kosztuje 4,99 zł miesięcznie.

Zobacz: Orange: Większe pakiety danych w Smart Planach LTE

Źródło tekstu: Orange, wł

Tagi: orange spotify
Komentarze
Zaloguj się
23. ~Tatkoo
0

2016-10-12 22:26:03

Przeciez majac premium mozna zapisywac kawalki w telefonie przez wifi by sluchac ich offline :)

Odpowiedz

22. ~
1

2016-10-12 11:39:31

Abo bez tel za 60 zł? :D Prepaid mają a 26 zł, pluś 20 zł za Spotify (zapłacę z karty) i i tak wychodzi taniej

Odpowiedz

21. ~tomek
0

2016-10-11 18:43:36

Te 5 zl za transfer w ramach darmowej uslugi czyni ja :) płatna

Odpowiedz

20. ~t
1

2016-10-11 17:00:18

Orange ? No , Thanks . Onlllly Nju :)

Odpowiedz

19. toomi
0

2016-10-11 15:41:07

Abo ze Spotify Premium jest fajną opcją. Bardziej go lubię, niż np Playowski Tidal.

Odpowiedz

18. ~vainglorious
1

2016-10-11 14:54:18

No to abonament ze znizka z groupona oraz ze Spotify wreszcie zaczyna wygladac ciekawie :)

Odpowiedz

0

2016-10-11 13:49:00

Też bym przygarnął Spotify w Plusie...

Odpowiedz

16. ~Hawk
1

2016-10-11 13:04:02

Tylko Deezer albo Spotify. A jak tam T-mobile, dalej tracą klientów, dalej śpią ;> Tak trudno im dogadać się z Deezer/Spotify i zacząć coś robić żeby nie tracić klientów ? Dogadaliby się jeszcze z HBO i zaoferowali to samo co w kablówkach, ale np. 5 zł taniej czy trafi/darmowy transfer. Westworld w HBO zapowiada się ciekawie ;)

Odpowiedz

15. LuiN
1

2016-10-11 12:33:05

@13, kwistas - mam podobne podejście; po przetestowaniu wszystkich liczących się usług streamingowych, płacę co miesiąc za Spotify, a braki w bibliotece uzupełniam YouTube/''em. Dla mnie więc abonament w Orange ma wbudowane 20 zł rabatu. Do pełni szczęścia brakuje Netflixa i/lub HBO GO :)

Odpowiedz

14. ~Prz
1

2016-10-11 12:31:45

Spotify rodzinne wychodzi 6zl za osobę, polecam.

Odpowiedz

13. kwistas
0

2016-10-11 12:25:53

Ogólnie duży plus dla Orange, że właśnie wybrali Spotify, zdecydowanie najwięcej muzyki. Jakbym decydował się na abonament to oferta Orange ma duży argument, jakby jeszcze u mnie zasięg był lepszy...

Odpowiedz

12. ~
1

2016-10-11 12:00:40

Ja mam neo i przedłużenie będę mógł wykonać za miesiąc, także za 30 zł no limit u do tego Spotify. Dla mnie to zaje promo :)

Odpowiedz

11. ~
1

2016-10-11 12:00:23

Bardziej się opłaca wziąć gdzie indziej nolimit bez telefonu i umowy terminowej za 25-40 zł i dopłacić 19,99 zł/mies za Spotify.W najgorszym wypadku wyjdzie tyle samo, w najlepszym 15 zł mniej.I nie jest się związanym długą umową.

Odpowiedz

10. ~Ola
-2

2016-10-11 11:53:22

@ 7 Ha ha ha ha ha

Odpowiedz

9. LuiN
0

2016-10-11 11:53:09

@6, Ola - ładnie to określił lumiafan; nie bardzo rozumiem dlaczego wolisz przekazać pieniądze oszustom, zamiast twórcom, których słuchasz?

Odpowiedz