DAJ CYNK

Orange Weekends z Last Christmas

30.11.2012

Dodane przez: LuiN

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 3046

Ważne 0

0

Rusza kolejna odsłona darmowego testowania usług Orange - Orange Weekends. Tym razem otrzymać można za darmo usługę Halo Granie, ważną do 21. grudnia.

Rusza kolejna odsłona darmowego testowania usług Orange - Orange Weekends. Tym razem otrzymać można za darmo usługę Halo Granie, ważną do 21. grudnia.

Promocja rusza w południe 30. listopada i dotyczy tylko jednego utworu w ramach Halo Granie: Wham! - Last Christmas.

Aby skorzystać z promocji należy wysłać darmową wiadomość SMS o treści W pod numer 80200.

Jeśli jednak komuś znudzi się Last Christmas to w każdej chwili może zrezygnować, wysyłając SMS-a o treści WYLACZ pod bezpłatny numer 3333.

Źródło tekstu: Orange

Komentarze
Zaloguj się
16. ~Julia222
0

2012-12-11 13:28:32

Mi tez chca zabrac kase ale przed chwila dzieki tej stronie sie ich posbylam .Ale mama nie moze sie dowiedziec

Odpowiedz

0

2012-11-30 23:42:28

Do 13 i 14: "Przystąpienie do promocji Abonentów, którzy kiedyś mieli włączoną usługę Halo Granie a w chwili trwania promocji nie mają jej włączonej, będzie skutkowało włączeniem usługi Halo Granie, dodaniem bezpłatne utworu Wham! Last Christmas do katalogu głównego oraz pobraniem opłaty abonamentowej w wysokości 2 zł z VAT". to jak, dalej uważacie, że jest bezpłatna? :-D

Odpowiedz

14. ~MiMnok
0

2012-11-30 22:11:53

do Calm7 w informacji napisano, że USŁUGA jest DARMOWA "Rusza kolejna odsłona darmowego testowania usług Orange - Orange Weekends. Tym razem otrzymać można ZA DARMO USŁUGĘ Halo Granie, ważną do 21. grudnia."

Odpowiedz

13. ~
0

2012-11-30 22:09:50

"Rusza kolejna odsłona darmowego testowania usług Orange - Orange Weekends. Tym razem otrzymać można ZA DARMO USŁUGĘ Halo Granie, ważną do 21. grudnia."

Odpowiedz

3

2012-11-30 15:28:14

To kolejny PREZENT na święta od Wredniaka.. Pierw okrojone prezenty po doładowaniu, później kastracja Przelewu sms, a teraz pułapka dla nieświadomych - 2zł za frajer... Jeju, jaki będzie następny prezent od mikołaja?!

Odpowiedz

11. ~a_lex
3

2012-11-30 14:05:15

Najlepiej w Orange to nie mieć nic na koncie, to się przynajmniej nie zdziwimy niemiło ;)

Odpowiedz

3

2012-11-30 12:45:11

TOĆ NAPISAŁEM: USŁUGA PŁATNA! Sugeruję to dodać, bo wprowadza w błąd.

Odpowiedz

8. ~wojciech
1

2012-11-30 12:40:06

tia... dzięki orange mam darmowy filtr na idiotów, których można wyrzucić z książki adresowej ^__^ˆ°

Odpowiedz

7. ~,
3

2012-11-30 12:36:10

super. Pobralo mi 2zl. Tylko utwor jest darmowy. Usluga nie. Piszcie to w newsie... ludzie

Odpowiedz

3

2012-11-30 12:29:33

Usługa jest darmowa na 30 dni, ale tylko dla tych, co wcześniej nie uruchamiali Halo grania!

Odpowiedz

5. ~ja
3

2012-11-30 12:25:20

@3 - ale kto mi zrekompensuje cierpienia psychiczne kiedy usłyszę znowu TEN... utwór??? :-)

Odpowiedz