DAJ CYNK

Orange: Telefony tylko na raty

12.04.2016

Dodane przez: LuiN

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 26841

Ważne 14

7

Po ograniczeniu subsydiowania urządzeń w ofertach dla biznesu, sieć Orange oferuje teraz klientom indywidualnym telefony wyłącznie na raty.

Po ograniczeniu subsydiowania urządzeń w ofertach dla biznesu, sieć Orange oferuje teraz klientom indywidualnym telefony wyłącznie na raty.

Sieć Orange zmieniła dzisiaj swoją strategię sprzedaży telefonów i innych urządzeń wraz z umową usługową. Od 12 kwietnia sprzęt oferowany jest wyłącznie w opcji ratalnej. Klienci decydujący się na taki zakup liczyć mogą na comiesięczny rabat na abonament w wysokości 15 zł, obowiązujący przez całą umowę.

Orange zaktualizował już ofertę na swojej stronie internetowej, wyraźnie rozdzielając informacje dotyczące abonamentu i cen telefonów. Konsultanci sieci przekazują informacje, że od dzisiaj właśnie tak - "na raty" - przedstawia się oferta zarówno na stronie internetowej, jak i w salonach Orange.

Podobne kroki Orange wprowadził w styczniu w przypadku biznesu. Od 9 stycznia klienci biznesowi Orange mogą przedłużać umowy z urządzeniem wyłącznie w opcji ratalnej. Nowi klienci natomiast mogą skorzystać z opcji subsydiowanych telefonów tylko w przypadku wybranych najtańszych telefonów i garstki urządzeń górnej półki - pełna oferta dostępna jest tylko na raty.

Zobacz: Orange mocniej idzie w raty
Zobacz: Płatne przesyłki przy niektórych zamówieniach w Orange

Źródło tekstu: Orange, wł

Tagi: orange
Komentarze
Zaloguj się
127. ~stanley75
0

2016-12-27 17:33:28

No cóż - terminale na raty fajna sprawa ale rata sprzętowa x 24 daje taką sumę że w sprzedaży poza operatorskiej telefony potrafią być nawet 500 PLN tańsze !!! Podany przykład dotyczy LG G5 u operatora ORANGE. Rata 78 + VAT x 24 to ponad 2 tys. a nowy jestem w stanie kupić za 1300

Odpowiedz

126. ~Proszę o odpowiedź.
0

2016-10-13 20:33:18

Czy ktoś może mi to wytłumaczyć bo ja nie kumam.Weźmy przykładowo Galaxy S6. W orange jest Galaxy S6 za 908 zł na dzieńdobry i do tego trzeba go opłacać przez całą umowę po 65 zł czyli 908 zł + 65 zł x 24 msc = 2468 zł za Galaxy S6.Tym czasem na wolnym rynku ten telefon kosztuje od około 1600 zł i nawet w najdroższym sklepie i w najlepszej wersji nie przekracza 2000 zł.Za sam telefon przepłacamy około 800 zł - 1000 zł, a przecież on jeszcze stanieje.Do tego doliczmy sobie abonament średnio 50 zł na miecha.Czy ktoś mi powie jaki jest sens w obecnej ofercie kupna jakiegokolwiek telefonu kiedy wszędzie porobili raty przez całą umowę i dodali opłaty na start ?Nie wiem czy to ja jestem jakiś głupi czy ta oferta faktycznie nie ma żadnego sensu.

Odpowiedz

125. ~Zdegustowany
0

2016-10-13 20:26:37

Jestem bardzo zdegustowany ofertą orange !

Odpowiedz

124. ~Mister112
0

2016-08-26 19:01:25

I zapomniałem dodać, większość moich znajomych przesiadła się na telefony od MS i są bardzo zadowoleni po problemach z telefonami z androidem, oczywiście nie jest to gimbaza instalująca miliony *** aplikacji i grających na telefonach, bo większość tych topowych aplikacji znajdziesz na Windowsa a te *** dobrze ze ich nie ma. Co do gier to uważam że telefon nie jest od grania więc ich dla mnie może w ogóle nie być :)

Odpowiedz

123. ~Mister112
0

2016-08-26 18:59:40

@122 że tak się spytam co Ty pierdzielisz za głupoty? Sam mam telefon z Orange od MS (640 LTE) zero problemów, simlocka nie ma bo nie może mieć bo taki wymóg MS, nic się nie wiesza, zasięg bardzo dobry, obecnie wgrany win 10, każdą aplikację mogę bez problemu zainstalować, nawigacja działa bardzo dobrze (wróciłem niedawno z wakacji jadąc z nią)

Odpowiedz

122. ~jjuy
0

2016-08-06 20:19:00

ORANGE BLISKO OSZUSTWU JEDNEMU WIELKIEMU!!! Od lat sprzedają np. przy przedłużaniu abonamentu WADLIWE TELEFONY!!!!!!!! A juz w przypadku MICROSOFT TO JEST TO REGUŁA!!! Ciągle się zawiesza, prawie każdy egzemplarz ma słaby zasięg Internetu zwłaszcza POZA MIASTEM i jeszcze nie można zainstalować prawie żadnej aplikacji!!!! Orange i Microsoft dno, najgorsze polaczenie, na które dwa razy dane mi bylo się nabrać!

Odpowiedz

121. ~romanek
0

2016-05-15 14:34:51

kilkanaście lat byłem w orange, teraz tylko czekam do końca umowy i uciekam gdzie indziej. Oferta i warunki w orange osiągnęły prawie dno

Odpowiedz

120. ~kierowcatira
0

2016-04-22 23:07:52

@118 pierdoły waść opowiadasz - mam samrt plan lte 24,99 zł z elektroniczną fakturą i jeszcze zrabatowany o 20% do 17,99 zł i korzystam z rabatu Orange Open :) wiec efektywnie przy 2 abonamentach płacę 12,79 za abonament :)

Odpowiedz

119. ~
0

2016-04-22 18:34:50

Poza tym oferta ratalna telefonu jest zapewne wprowadzona na rynek z powodu tego, że karę za zerwanie abonamentu w sądzie można anulować... wynika to z przepisów, bo to operator jest w obowiązku utrzymać aktywna kartę a nie "kowalski"...a rat za sprzęt żaden sąd nie anuluje, mozesz migrować dop innego operatora a faktury za raty i tak będziesz dostawał.I nie bądzcie naiwni, że telefony w abonamencie mieliście lub macie za 1zl... wystarczy zapytać ile wynosi sam abonament bez telefonu i porównać tą cenę z tą, która została zaproponowana z telefonem...

Odpowiedz

118. ~
0

2016-04-22 18:27:08

abonament Smart Plan LTE na raty 24,99 zł liczy sie do rabatu Orange Open pod warunkiem faktury papierowej!!!!!

Odpowiedz

117. ~lajcik18
0

2016-04-22 09:41:35

Wszyscy operatorzy wprowadzają bądź niebawem wprowadzą ofertę na raty - kwestia czasu.

Odpowiedz

116. ~alf
0

2016-04-21 13:59:42

sor i zostaną z gimbazą z prepaidami za 5zł z butelek pepsi. genialny interes.

Odpowiedz