DAJ CYNK

Orange sprzedaje odnowione telefony na Allegro

22.12.2015

Dodane przez: orson_dzi

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 15671

Ważne 9

13

Od 10 grudnia Orange sprzedaje na Allegro odnowione telefony.

Od 10 grudnia Orange sprzedaje na Allegro odnowione telefony.

Do tej pory sieć sprzedawała za pośrednictwem Allegro wyłącznie urządzenia wraz z umową. Teraz dostępne są również telefony odnowione. Są to urządzenia zakupione przez klientów, którzy odstąpili od umowy. Mogą przez to posiadać niewielkie ślady użytkowania. Telefony przed sprzedażą są sprawdzane pod kątem technicznym i objęte 12-miesięczną gwarancją producenta oraz odpowiedzialnością sprzedawcy za towar niezgodny z umową oraz odpowiedzialnością z tytułu rękojmi. W zestawach znajduje się tylko ładowarka i pakiet instrukcji.

W przypadku pytań dotyczących samych aukcji dostępny jest specjalnie stworzony w tym celu numer telefonu 505 205 205 (opłata zgodnie z planem taryfowym).

Aukcje Orange dostępne są pod tym adresem.

Źródło tekstu: wł

Komentarze
Zaloguj się
37. TomekO
0

2015-12-23 21:35:21

@35 przypadkiem kwestie czy zasłania czy nie zależy między innymi od wzrostu kierowcy ? Wszystko zależy jaki samochód. U mnie spokojnie tablet opierał się na desce zamontowany centralnie na szybie. Jestem wysoki i nic mi nie zasłaniał. Raczej miałem problem z tym że jak odpaliłem jednocześnie videorejestrator i nawigację to do nagrywania inaczej trzeba ustawić a do oglądania inaczej. Innych problemów nie zauważyłem. Telefon jest poręczniejszy ale na tablecie lepiej widać.

Odpowiedz

36. ~update
0

2015-12-23 21:11:01

Argumentacje co do montazu centralnego " na konsoli " maja rozne

Odpowiedz

35. ~
0

2015-12-23 21:10:01

34* jasne, mozna zainstalowac na wysokosci nawiewow, konsoli centranlej, ale nie wiem czy to tak bardzo wygodne. Jednak z doswiadczenia wiem, ze 7 -8 cali do osobowki za duzo, najwygodniej jest jednak montowac na podszybiu i nie na srodku, jesli nie chcesz miec problemow z policmajstrami na slowacji, w austrii itp. Argumentacje co do montazu centralnego maja rozne- ze utrudnia dostep do dzwigni zmiany biegow - chociaz nie utrudnia, stanowi zagrozenie w przypadku kolizji- poduszka itp, a niemcy sa uczuleni na telefony i tablety w zasiegu reki. Od razu podejrzewaja , ze uzywasz do pisania i dzwonienia. Lewy dolny róg - nie czepiaja sie, centralnie, oparte o deske- marudza, ze zaslania ( wsiada i ocenia ) . No ale jak kto lubi. Jak chcesz 7 cali i uwazasz ze Ci to jest niezbedne i pozadane, ze nikt sie nie przyczepi- droga wolna. Za mandat czasem mozna kupic kolejny taki tablet.

Odpowiedz

34. TomekO
0

2015-12-23 20:42:15

@30 a kto każe instalować centralnie na szybie ? Uchwytów do smartfonów czy tabletów setki. Można tak umieścić żeby było wygodnie i nic nie zasłaniało.

Odpowiedz

33. TomekO
0

2015-12-23 20:36:20

@29 a ja kupiłem dwie sztuki dla dzieci i działają, nieźle tarmoszone. Nawigacja na 7" o wiele lepiej wygląda niż na małym smartfonie. Co kto lub ale w tym przypadku 7" będzie lepsze.

Odpowiedz

32. ~
0

2015-12-23 17:59:51

tu pasuje, ale to fabryczny ;D

Odpowiedz

31. ~
0

2015-12-23 17:58:12

8 cali widzialem u kierowcow autobusów ; ) jakies samsungi. zapodaj sobie te 7 chocby na szybe Passata ( popularne w PL ) , audi a4, nie mowiac juz o Pandzie, 500, albo jakims podobnym miejskim aucie.

Odpowiedz

30. ~
0

2015-12-23 17:54:44

23* załóż na szybe VW t5 i pojedz na slowacje. Musi byc bialy, zeby ichniejsza policja widziala- zobaczyc co sie stanie ; ) BTW 7 cali to dla slepcow. Ja slepy jeszcze nie jestem.

Odpowiedz

29. ~@23
0

2015-12-23 17:15:14

@23 Kiano? Poszukaj na YT filmu Kiano czy warto kupić. Koleś rozwalił tablet młotkiem, takie jest dobre Kiano. Ten badziew wszędzie leży na przecenach, taki szajs. Ja też kupiłem i od 4 miesięcy w serwisie :(((

Odpowiedz

28. ~nn
0

2015-12-23 10:14:23

@27: możesz sprzedaż jest tak wielka, że zostało tylko 8 propozycji:)

Odpowiedz

27. ~Darek
0

2015-12-23 09:44:38

Odwiedziłem stronkę Allegro i oniemiałem - aż 8 propozycji. Ciekawe czy ta skromność oferty spowodowana jest okresem przedświątecznym czy początkiem takiej sprzedaży??

Odpowiedz

26. ~jaa
0

2015-12-23 02:26:12

W saturnie nokia asha nowa! za 137 a oni oferują używaną za 149 no bez jaj

Odpowiedz

25. ~Fokus
0

2015-12-23 01:40:35

Po co te puste dywagacje?! Przecież najwięcej zależy od ceny danego odnowionego telefonu. Jeśli będzie zbliżona do tej, za jaką można kupić nowy to wiadomo, że się nie opłaci. Gdy jednak cena będzie atrakcyjna to warto kupić nawet z 12-miesięczną gwarancją. Tym bardziej, że generalna zasada jest taka, że jeśli telefon będzie wadliwy to będzie się psuł w ciągu pierwszych miesięcy, gdy zaś przetrwa bez awarii 12 miesięcy to zazwyczaj będzie działał bezproblemowo przez kolejne lata.

Odpowiedz

24. ~x
0

2015-12-22 23:08:15

@9 Okres rękojmi w przypadku używanych rzeczy może wynosić 12 miesięcy.

Odpowiedz