DAJ CYNK

Orange: Rabat na nowy telefon za oddanie starej komórki

29.08.2014

Dodane przez: LuiN

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 9592

Ważne 11

4

Od dziś przynosząc do wybranego salonu Orange stary, ale działający telefon komórkowy można dostać rabat na zakup nowego smartfonu, tabletu czy modemu.

Od dziś przynosząc do wybranego salonu Orange stary, ale działający telefon komórkowy można dostać rabat na zakup nowego smartfonu, tabletu czy modemu.

Pilotaż, prowadzony jest w 52 salonach w południowo-wschodniej Polsce i potrwa 3 miesiące. Zebrane doświadczenia zostaną wykorzystane przy rozwijaniu programu i rozszerzeniu go na cały kraj. Każdy używany sprawny telefon zostanie wyceniony przez konsultanta i w ramach rozliczenia klient otrzyma voucher rabatowy na nowe urządzenia. Wartość rabatu będzie zależała od wyceny telefonu i będzie to wielokrotność 50 zł.

Orange Polska prowadzi projekt Drugie życie telefonu, w ramach którego rozwija oferty ekologicznego zagospodarowania używanych telefonów komórkowych. Dotychczas klienci mogli odsprzedać stary telefon przez stronę www.orangerecykling.pl oraz skorzystać z oferty zakupu odnowionego telefonu w niższej cenie. Teraz dodatkowo sieć umożliwia odsprzedaż używanych telefonów w salonie.

Zobacz: Lista salonów objętych pilotażem usługi

Źródło tekstu: Orange

Komentarze
Zaloguj się
22. ~ss
0

2016-02-06 18:42:40

dostajesz 50,- kupujesz za tysiaka, za 3 lata dadzą ci 40,- zł , a twoja Nokia za kilka lat bezcenna, taka zamiana!!

Odpowiedz

21. toms
0

2014-08-31 15:27:15

Oddasz telefon bez simlocka, a dostaniesz z. ;-) Ot, taki mały psikus. ;-))

Odpowiedz

20. ~von
0

2014-08-31 15:18:49

JAK SA TACY DOBRZY TO NIECH DADZA NOWY TEL.ZA STARY TO BEDZIE WTEDY PROMOCJA A NIE SCIEME WALA I SZUKAJA GLUPICH ZEBY ICH NACIAGNAC NA ABONAMENT

Odpowiedz

19. ~
1

2014-08-30 13:07:20

@18nie wiadomo czy jest to rabat 1 za 1, tzn. że możesz dostać rabat na nowe urządzenie, przynosząc tylko jeden stary telefon.

Odpowiedz

18. ~
0

2014-08-30 09:25:41

Nokia 3410, Nokia 6020, Nokia 3220, Nokia 100 - te telefony walają się mi po szufladzie. Myślicie, że dostanę za nie rabat o wielokrotności 50 zł?

Odpowiedz

16. ~rymi
1

2014-08-29 20:53:35

Orange to prestiż więc tak, Orange jako jedyne nadal ma simlocki :-)

Odpowiedz

15. ~Eee mój SAGEM myx-1twin z /''''zie
-1

2014-08-29 19:44:57

Eee mój SAGEM myx-1twin z "zielonym" ekranikiem świetnie działa i za nic go nie wymienię - nie mam zamiaru ładować tel. co chwila :)

Odpowiedz

14. ~
1

2014-08-29 17:13:23

2 pytania:1. Czy uzyskany rabat można wykorzystać na zakup telefonu poza umową promocyjną?2. Czy Orange dalej zakłada simlocki na swoje urządzenia?(poprawcie mnie, ale chyba od 4 albo 5 lat cała konkurencja sprzedaje telefony, modemy i inne urządzenia bez blokady simlock)

Odpowiedz

13. ~Astral
-2

2014-08-29 15:35:56

Ehhh! Przyszedłby już ten wrzesień i dzieciarnia zajęłaby się w końcu nauką w szkole... zamiast śmiecić tu swoimi "mondrościami" :-)Może tam nauczyliby ich o czymś takim jak KOSZT ALTERNATYWNY. Pewnie to dla niektórych będzie szokujące, ale jest spora grupa osób, dla których opisana w newsie wymiana starego telefonu na nowy będzie szybsza, wygodniejsza - i uwaga - bardziej opłacalna! Zamiast tracić cenny czas i energię na zabawy w sprzedawanie starego telefonu w serwisie aukcyjnym poświęcą ten czas na wykonywanie swojej pracy i zarobią wtedy przykładowo na dwa nowe smartfony.

Odpowiedz

12. ~Fazi
2

2014-08-29 14:54:21

*** ich 40zł na nokie lumie 610....niech mnie w dupę pocałują....

Odpowiedz

11. ~tylkolte
1

2014-08-29 14:31:35

6310i to jest klasyk

Odpowiedz

10. ~Nick
3

2014-08-29 13:55:25

@9 Pomimo że nie używam swojego starego telefonu na codzien to przyznam że też nie pozbywam się swoich starych telefonów (gdzie starsze modele nadają się chyba już do muzem)Zazwzse się zdaży wyjazd gdzieś gdzie nie koniecznie jest dostęp do prądu (a przecież power banki też mają ograniczona pojemność) więc moje antyki nadal są przydatne.

Odpowiedz

9. ~stef
3

2014-08-29 13:40:54

U nas robimy tak samo, że stare telefony lądują w szufladzie i w razie czego można je znowu używać. Ostatnio jeden telefon dałem babci, jakaś nokia z baterią, która wytrzymuje ponad tydzień przy codziennych rozmowach. Takich telefonów nie opłaca się sprzedawać za pare groszy, zawsze się mogą przydać.

Odpowiedz

8. ~
-1

2014-08-29 12:55:38

Śmiechu warte, cała ta pseudoekologia...

Odpowiedz

7. ~Ja
2

2014-08-29 12:39:01

ABP, dokładnie tak samo u mnie jest. Stary telefon leży i czek może na ,,drugie życie/''/'' jak nowy coś trafi. Ewentualnie mogę jako modem używać.

Odpowiedz