DAJ CYNK

Orange: Nokia Lumia z myszkami i klawiaturą

03.12.2013

Dodane przez: LuiN

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 4117

Ważne 5

1

Oprócz kasków do smartfonów Samsunga, sieć Orange dodaje do smartfonów Nokia Lumia klawiatury i myszki Bluetooth Microsoftu.

Oprócz kasków do smartfonów Samsunga, sieć Orange dodaje do smartfonów Nokia Lumia klawiatury i myszki Bluetooth Microsoftu.

Zobacz: Orange: Do Samsungów kask gratis

Mysz Microsoft Sculpt TouchMouse otrzymać można wybierając abonament Smart Plan Multi 49,90 zł wraz z telefonem Nokia Lumia 520 za 1 zł lub abonament Smart Plan Multi 89,90 zł wraz z telefonem Nokia Lumia 720 również za 1 zł.

Kompaktowa klawiatura Microsoft Wedge Mobile Keyboard dołączana jest z kolei do zestawów Smart Plan Multi 159,90 zł wraz Nokią Lumia 820 za 1 zł lub mart Plan Multi 89,90 zł wraz Nokią Lumia 920 za 1 zł.

Zobacz: regulamin promocji

Źródło tekstu: Orange, wł

Komentarze
Zaloguj się
17. ~
0

2013-12-04 00:54:18

Jak się coś nie sprzedaje samo to się robi z tego pakiet. Orange przoduje w łączeniu usług i wmawianiu wam że oszczędziliście kilkaset zł... zapłaciwszy im kilka tysięcy :)

Odpowiedz

16. ~
0

2013-12-03 14:57:29

15. Nie ma też Lumii 620, a to przecież bardzo atrakcyjny telefon w dobrej cenie.

Odpowiedz

15. ~eloela
0

2013-12-03 14:26:41

Nokie Lumie są prawie niedostępne w Polsce w każdej sieci jeżeli chodzi o modele od 720 wzwyż. Niby system niepopularny a Nokia nie wyrabia się z dostawami.

Odpowiedz

14. ~Hose
0

2013-12-03 12:23:48

@9 - Szczęściarz z Ciebie, w innych sieciach wchodząc posto z ulicy masz takie coś za 40zł, na moje liczenie to mimo wszystko mniej niż 75. Cóż, każdego cieszy coś innego.

Odpowiedz

13. ~tho
0

2013-12-03 12:21:41

@8 to jest telefon widmo ostatnio. Jest raz na tydzień i tak szybko jak się pojawia tak samo szybko znika.

Odpowiedz

12. ~Calm7
0

2013-12-03 12:10:11

Korzeń. Tak myślałem, że miałeś dużo wyższe zobowiązanie. Tyle, że mogłeś dostać ee.. wywalczyć słuchawkę, nawet przy zobowiązaniu 75zł. * Już nie dogryzajcie, 12 msc-y szybko zleci :-)

Odpowiedz

11. ~DO Korzen
0

2013-12-03 12:08:45

@KOrzen ALE MASZ FAJNĄ OFERTĘ BRACIE. NIC TYLKO BRAĆ, ZAZDRASZCZAM :) TEŻ JAKBYM TAKĄ DOSTAŁ ZOSTAŁBYM W ORĘŻ.

Odpowiedz

2013-12-03 12:02:22

@Korzen super oferta lepsza niz nju i formua mini max

Odpowiedz

9. ~Korzen
0

2013-12-03 11:14:34

Wczesniej mialem 150 za no limit, wiec 50% taniej mam teraz.

Odpowiedz

8. ~Aurdi
0

2013-12-03 11:11:21

Ciekawy przypadek z Lumia 920. Niby jest w tej ofercie, ale jak byłem w salonie i dzwoniłem do centrali to powiedzieli, że jest niedostępna....

Odpowiedz

7. ~Calm7
1

2013-12-03 10:59:15

2). Korzeń. Bez telefonu? Bez internetu? Tylko minuty , smsy i mmsy? Za 75zł ?? Nic więcej nie dostałeś???

Odpowiedz

6. ~Synaisthesis
1

2013-12-03 10:45:36

@1 ja ci dam to 39.99 z sms i mms bez ograniczeń..... zostań sobie w Orange gdzie za 75 zł dają ci na przedłużeniu za prawie 2x drożej. I jak byście chcieli wiedzieć, nie ma zindywidualizowanych ofert. Jest tylko kilka odpowiednio dobieranych pod klienta, ale wierzcie, że jesteście wyjątkowi.

Odpowiedz

5. ~Nimi
1

2013-12-03 10:38:11

W t mobile masz to za 39 zł brutto.

Odpowiedz

4. ~Korzen
0

2013-12-03 10:16:28

Tak, ale netto tam jest aja mam brutto juz zliczone

Odpowiedz

3. ~
1

2013-12-03 10:12:30

ad.2 interes życia ? nju i heyah to chyba połowę byś zapłacił i bez wiązania się na 12 m-cy , ale skoro to cię cieszy.

Odpowiedz