DAJ CYNK

Orange Flybox Sky, czyli pomarańczowy sposób na lepszy Internet

30.10.2017

Dodane przez: msnet

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 24816

Ważne 8

6

Orange dołączył do swojej oferty urządzenie, które jest połączeniem routera Wi-Fi i montowanego na zewnątrz modemu LTE.Orange dołączył do swojej oferty urządzenie, które jest połączeniem routera Wi-Fi i montowanego na zewnątrz modemu LTE.

Wielu korzystających z Internetu mobilnego w domu zauważyło, że znacznie łatwiej złapać dobry zasięg i wyższe prędkości, jeśli modem lub jego antena jest umieszczony na zewnątrz, czyli tam, gdzie sygnał radiowy nie jest tłumiony przez grube ściany lub metalowy dach. Wychodząc naprzeciw takim osobom Orange wprowadził do swojej oferty zestaw Orange Flybox Sky, który jest połączeniem umieszczonego w domu routera Wi-Fi (2,4/5 GHz) oraz montowanego na zewnątrz modemu LTE z anteną, zamkniętego w specjalnej obudowie, która chroni go przed niekorzystnymi czynnikami atmosferycznymi.Modem pozwala na korzystanie z sieci LTE z prędkością do 150 Mb/s (Cat4) w pasmie 800, 1800 lub 2600 MHz. Sygnał z modemu przekazywany jest dalej przewodem koncentrycznym do domowego routera Wi-Fi. Na uwagę zasługuje tu fakt, że - podobnie jak u konkurencji - możemy wykorzystać istniejącą instalację TV lub TV Sat i przy użyciu jednego przewodu przesłać zarówno telewizję, jak i Internet.Orange Flybox Sky można zamówić z jedną z ofert Internetu Orange - Internetem Domowym 4G lub planem internetu mobilnego - Optymalny. W pierwszym przypadku za zestaw zapłacimy 99 zł na start i 24 miesięczne raty po 35 zł, natomiast w drugim 0 zł na start i również 24 raty po 35 zł. Oczywiście należy jeszcze doliczyć abonament miesięczny za samą usługę. Jak podaje Orange na swoim blogu, w tej chwili nie ma możliwości kupienia samego urządzenia bez usługi, ale nie wykluczamy, że taka pojawi się w przyszłości.

Flybox Sky dostępny jest też w ofercie biznesowej, gdzie zapłacimy 0 zł na start i dd 66,99 zł przez 24 miesiące. Miesięczna opłata zawiera ratę za urządzenie i abonament za usługę oraz nie uwzględnia podatku VAT.

Źródło tekstu: Orange

Komentarze
Zaloguj się