DAJ CYNK

Orange: 30% więcej do doładowania

02.10.2014

Dodane przez: LuiN

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 6638

Ważne 7

8

Sieć Orange wprowadziła promocję, w ramach której doładowania kwotą 30 zł realizowane przez Internet premiowane są 30% bonusem.

Sieć Orange wprowadziła promocję, w ramach której doładowania kwotą 30 zł realizowane przez Internet premiowane są 30% bonusem.

Promocja trwa do 15. listopada i obejmuje zarówno strony doładowań Orange, jak i banków oraz partnerów Orange (pełna lista w dołączonym regulaminie). Dodatkowe 9 zł trafia na konto promocyjne maksymalnie w ciągu 24 godzin od doładowania (z potwierdzeniem SMS-em).

Ważność środków promocyjnych to 10 dni. Wykorzystać można je na połączenia, SMS-y i MMS-y w Orange oraz na transfer danych.

Zobacz: regulamin promocji

Źródło tekstu: Orange, wł

Komentarze
Zaloguj się
24. ~Michał
0

2014-10-04 13:34:37

nie znam nikogo kto korzystałby jeszcze z orange. a moi znajomi, nie mając wyboru, zdecydowali się na internet stacjonarny od orange, przy okazji wmówiono im, że opłata za utrzymanie łącza jest koniecznością, a cena i tak jest promocyjna

Odpowiedz

23. ~fili
0

2014-10-03 19:11:10

12: to ja ostatnio 4 dni temu orange 100 kupilem za 82,80, także ich 9 zl do bani

Odpowiedz

22. ~von
0

2014-10-03 09:41:33

Heniio Virgin juz tez schodzi na psy juz nie daje 50% teraz sa pakiety i minuta juz 29gr.nie 19 jak było sms 9gr. nie 6 jak było tylko stara taryfa jeszcze jest po staremu

Odpowiedz

21. ~von
0

2014-10-03 09:38:58

Beznadziejna siec Orange (Francuskie) juz dawno zrezygnowałem z usług orange dziwie sie ludziom ,którzy jeszcze tam numer maja

Odpowiedz

20. Heniio
1

2014-10-02 22:20:51

Dno i wodorosty. Nie dosc ze 10 dni to jeszcze na promocyjne . Virgin daje 50% na glowne.

Odpowiedz

19. ~se-b-ek
1

2014-10-02 19:17:27

łał ale szał :P

Odpowiedz

18. ~
3

2014-10-02 17:08:46

"Ważność środków promocyjnych to 10 dni". Żałosne.

Odpowiedz

16. ~pabloki
3

2014-10-02 16:35:21

" można je na połączenia, SMS-y i MMS-y w Orange oraz na transfer danych." i tu jest cały sekret . wszystko w orange. to już nawet nie jest śmieszne.

Odpowiedz

12. ~m
1

2014-10-02 16:02:15

To już lepiej kupić 110 zł doładowania za 88 zł na allegro. Oznacza to 20% bonusu na wszystko.

Odpowiedz

11. Jamessz
1

2014-10-02 16:00:08

@8 mam dokładnie to samo korzystając ze strony doladowania.orange.pl gdzie do 31.12 dają dodatkowo 10% na konto promocyjne - za każdym razem kończy sie reklamacja bo sama promocja nie wchodzi

Odpowiedz

10. Jamessz
1

2014-10-02 15:58:16

Całe 9zl.... Na konto promocyjne..... Na całe 10dni.... A 29-30.09 była promocja w mpotworze Doladuj za 5zl lub 10zl dostaniesz drugie 5zl lub 10zl na konto główne - pozostawie to bez komentarza

Odpowiedz

9. ~
0

2014-10-02 15:51:51

ad 8. podpisano: Zniecierpliwiony, ale nadal życzliwy.

Odpowiedz

8. ~Zniecierpliwiony, ale nadal życ
1

2014-10-02 15:48:17

@1. Raczej smród ;-) Nie dość, że bonus na konto promocyjne to jeszcze ważny tyko 10 dni - ŻENADA!Na domiar złego w ostatnim czasie przy każdym zasileniu konta muszę się ich prosić o przyznanie należnego bonusu za doładowanie - a to zamiast 20 zł w ramach "Premia na kartę" (drugi rok) przyznają tylko 5 zł, zaś przy ostatnim doładowaniu nie dość, że nie przyznali mi należnego bonusu na konto promocyjne to jeszcze przez to przepadły mi zgromadzone na tymże koncie środki, gdyż przy braku wpływu kasy na konto promocyjne upłynął termin jego ważności ;-/Stąd też jak czytam tekst: "Dodatkowe 9 zł trafia na konto promocyjne maksymalnie w ciągu 24 godzin od doładowania..." to mi się śmiać chce i myślę sobie: taaa, akurat, z systemem tele-informatycznym Orange nie ma tak łatwo!No ale co się dziwić skoro w Orange panuje tak przesadne nagromadzenie taryf, usług, promocji, pakietów itp. itd. (w większości o znikomej wartości dla klienta) to i ich systemem tele-informatycznym, mimo częstych remontów co chwila nawala!Teraz jeszcze dojdą do tego: obsługa usług bankowych i sprzedaż prądu to przecież toto się całkowicie posypie i będzie jedna wielka kompromitacja!Jeśli Orange nie uporządkuje tego natłoku i bałaganu oraz nie polikwiduje starych, dawno już nieatrakcyjnych taryf, usług, promocji, pakietów itp. itd. to żadne prace remontowe nie pomogą i będzie na tym cierpieć opinia o jakości tej sieci. Do tego bez koniecznych zmian najprawdopodobniej po raz kolejny nawali im system po wprowadzeniu usług bankowych i sprzedaży prądu, a wtedy to będzie dla nich bardzo źle.

Odpowiedz

7. ~Caĺm7
2

2014-10-02 15:43:28

6). Wolę zaczekać, aż mój wspaniały op pójdzie po rozum do głowy! :-D tak, wiem.. nie doczekam...

Odpowiedz

6. dan7
-1

2014-10-02 15:39:18

Calm7 - czas kupić smwrtfona z androidem (mPotwór) i będziesz zadowolony.

Odpowiedz