DAJ CYNK

Oppo szykuje się do wydania nowego telefonu

Dodane przez: Isand

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 3879

Oppo - chińskie przedsiębiorstwo należące do piątki największych producentów smartfonów na świecie - szykuje się do wydania nowego modelu. Oppo A77.Oppo - chińskie przedsiębiorstwo należące do piątki największych producentów smartfonów na świecie - szykuje się do wydania nowego modelu: Oppo A77.

Oppo jest jedną z firm które w zeszłym roku zanotowały wzrost sprzedaży (tak jak np. Huawei, Apple czy Vivo a w przeciwieństwie do np. Sony czy Xiaomi). W przypadku firmy z Dongguan był to wzrost o 5,9 mln urządzeń.

Jak się jednak okazuje - Oppo nie zamierza spoczywać na laurach. Nowy model - Oppo A77 ma pojawić się w Republice Chińskiej (czyli na Tajwanie) pod koniec maja. Tajwan będzie pierwszym rynkiem na którym będzie można zakupić ten smartfon.

Telefon będzie miał ekran 5,5 cala Full HD. Jest to większa przekątna niż w modelu A57 (5,2 cala). Kamera tylna będzie mieć 13 MP. Miłośnicy "wyrażania siebie" (jak selfie nazwała kiedyś firma Gionee) będą mieli do dyspozycji 16 MP. Ten model będzie miał 4GB RAM i 64 GB pamięci wbudowanej. O wszystko zadba akumulator 3200 mAh.

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło tekstu: theandroidsoul.com, wł

Tagi: oppo
Przewiń w dół do następnego wpisu