DAJ CYNK

Oppo Reno3 Pro zmierza do Polski. To „wyraźnie ujmujący” smartfon

Dodane przez: Xyrcon

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 4963

Oppo Reno3 Pro

Zbliża się polska premiera smartfonu Oppo Reno3 Pro. Ten model ma być „wyraźnie ujmujący”, co jest oczywiście nawiązaniem do doskonałych zdjęć, jakie można nim zrobić.

Smartfony z serii Reno są pionierami 5G. To pierwsze modele na chińskim rynku, które mogły korzystać z nowego standardu transmisji. Dzięki zastosowaniu czipu firmy Qualcomm, smartfony Oppo Reno mogą pracować z sieciami 5G NSA w trybie dual mode. Po wprowadzeniu niezbędnych modyfikacji smaftfony te są gotowe, by wejść na rynki Europy.

Oppo Reno3 Pro: Przedni aparat 44 MPix wbudowany w ekran

Nie jest to jedyna nowinka techniczna, jaką przyniesie Oppo Reno3 Pro do Polski. Pozostałe dotyczą możliwości fotograficznych. Zdjęcia zrobione Oppo Reno3 Pro mają być wyraźne i niezależnie od oświetlenia. Zachowanie szczegółów przy dziennym świetle to dla współczesnych smartfonów żaden wyczyn, ale Oppo Reno3 Pro ma zapewnić klarowność i jasny obraz także podczas fotografowania w nocy. Służy do tego tryb Ultra Dark. wykorzystujący sztuczną inteligencję. Oprogramowanie aparatu zostało znacząco poprawione od czasu premiery Oppo Reno2. Oppo obiecuje, że dzięki obliczeniom zobaczymy na zdjęciach detale, których w ciemnościach nie widzi ludzkie oko. Ponadto nowa wersja oprogramowania ułatwia nagrywanie filmów.

Oppo Reno3 wprowadzi także nowoczesny przedni aparat z matrycą 44 MPix, wbudowany w ekran OLED. Jakość zdjęć nie ucierpi na tym zabiegu, ale Reno3 dzięki niemu jest nieco lżejszy i smuklejszy niż konkurencja. Oprogramowanie zapewni nam doskonałe odwzorowanie kolorów skóry podczas fotografowania i filmowania. Oczywiście Selfie też będą imponująco wyraźne.

Poczwórny aparat główny Reno3 Pro został wyposażony w najnowsze zdobycze działo R&D Oppo w zakresie zoomu. Znalazł się tu 2-krotny zoom optyczny, zoom hybrydowy 5x oraz imponujący zoom cyfrowy 20x. Rozwiązania Oppo gwarantują nam minimalne szumy przy imponujących powiększeniach, w całym zakresie fotografowania. Główny aparat Oppo Reno3 Pro został wyposażony w matrycę 48 MPix.

Oppo nie zdradza jeszcze daty premiery Reno3 Pro na polskim rynku, ale spodziewamy się go w kwietniu. Należy zwrócić uwagę na cechy charakterystyczne tego modelu, by nie pomylić go z Oppo Reno3 Pro bez 5G, dostępnym od początku marca w Indiach. Wyglądają bardzo podobnie, ale różnią się możliwościami łączności i komponentami aparatu głównego.

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News
Przewiń w dół do następnego wpisu