DAJ CYNK

Oppo patentuje nazwę Find Z w Europie. Na premierę smartfonu będziemy musieli poczekać

04.02.2019

Dodane przez: orson_dzi

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 2742

Ważne 1

0

Oppo rejestruje w Europie nazwę Find Z. Zapewne tak będzie nazywać się najnowszy flagowiec producenta, który jest łączony ze zbliżającymi się targami Mobile World Congress.

Podczas targów MWC Oppo chce ugruntować pozycję innowacyjnego producenta. Firma zapowiedziała premierę składanego smartfonu, aparatu z 10-krotnym zoomem optycznym oraz smartfonu z łącznością 5G. Nie wiadomo jeszcze, czy mowa jest tutaj o jednym modelu łączących wszystkie cechy, czy też zobaczymy kilka smartfonów. Zakładając też scenariusz pesymistyczny - nie zobaczymy żadnego smartfonu, a jedynie prototyp pokazany na scenie w towarzystwie schematów poszczególnych rozwiązań. Choć to zdecydowanie najmniej prawdopodobna opcja.

Zobacz: Oppo potwierdza hybrydowy 10-krotny zoom optyczny w smartfonie. Sprzęt zostanie pokazany na targach MWC 2019

Zagraniczne portale są jednak zgodne, że wszystkie zapowiadane nowości trafią do Oppo Find Z, ale samego smartfonu nie zobaczymy podczas targów Mobile World Congress, a zostanie on zaprezentowany podczas osobnego wydarzenia. Ciężko się temu dziwić, bo jeśli spełnią się wszystkie scenariusze, to będzie to sprzęt godny prezentacji podczas dedykowanej konferencji.

Zobacz: Smartfony Oppo w obiektywie TELEPOLIS.PL

Oppo Find Z ma być wyposażony w układ Qualcomm Snapdragon 855 z modemem 5G, czytnik linii papilarnych umieszczony w ekranie z większą powierzchnią skanera i rozpoznawaniem dwóch odcisków palców jednocześnie oraz nowy układ aparatów. Ma to być połączenie aparatu z 5-krotnym zoomem z drugim ultra-szerokokątnym obiektywem pozwalającym uzyskać łącznie 10-krotny zoom oraz trzecim obiektywem z matrycą ToF, czyli taką jaką widzieliśmy w Honorze View 20.

Zobacz: Sprawdziliśmy Honor View20 - czy warto go kupić?

 

Źródło tekstu: sparrowsnews; wł

Komentarze
Zaloguj się