DAJ CYNK

Opaska Xiaomi Mi Band 3 na wyprzedaży błyskawicznej w Mi-home.pl. Akcja startuje 28 stycznia o godzinie 10:00

25.01.2019

Dodane przez: Uapsiabiduba

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 4336

Ważne 0

0

Już w najbliższy poniedziałek 28 stycznia od godziny 10:00 w oficjalnym sklepie internetowym dystrybutora Xiaomi w Polsce rozpocznie się błyskawiczna wyprzedaż opaski fitness Mi Band 3. Potrwa do północy lub wyczerpania zapasów.

Opaskę Xiaomi Mi Band 3 będzie można kupić w sklepie Mi-home.pl za 129 zł (regularna cena wynosi 149 zł). Dodatkowo w zestawie otrzymamy zamienny pasek w kolorze pomarańczowym, o wartości 19,99 zł. Sprzęt oferuje m.in. czujnik tętna, monitoruje sen, wyświetla powiadomienia o wiadomościach i połączeniach przychodzących oraz o wydarzeniach z kalendarza.

Zobacz: Mi Band 3 robi robotę. Xiaomi liderem sprzedaży elektroniki noszonej w III kwartale 2018 roku
Zobacz: Test opaski Xiaomi Mi Band 3
Zobacz: Największy salon Xiaomi w Europie otwarty w Paryżu. Kolejka jak po iPhone'a za dobrych lat

Mi Band 3 ma też alarm wibracyjny i może wskazać lokalizację smartfonu. Z funkcji fitness przypomina o konieczności aktywności fizycznej i wyświetla podsumowanie aktywności treningowej. Może również służyć za źródło informacji odnośnie prognozy pogody. Sprzedaż sprzętu w Polsce ruszyła we wrześniu ubiegłego roku. Standardowa cena sklepowa jest niższa, niż w przypadku opaski Mi Band 2, gdy ta wchodziła na rynek (199 zł).

Źródło zdjęć: informacja prasowa

Źródło tekstu: informacja prasowa

Przewiń w dół do następnego wpisu