DAJ CYNK

Opaska Hykker SmartyFit 3 od poniedziałku do kupienia w Biedronce za 49,99 zł

21.09.2018

Dodane przez: msnet

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 4127

Ważne 0

1

W poniedziałek 24 września w sklepach sieci Biedronka będzie można kupić opaskę SmartFit 3 marki Hykker. Urządzenie mierzy kroki, monitoruje sen oraz liczy spalone kalorie.

Inteligentna opaska SmartyFit 3 powstała z myślą o aktywnych osobach, szczególnie tych zaczynających przygodę ze sportem lub oczekujących podstawowych opcji smartwatcha w rozsądnej cenie. Smukła obudowa zawiera dotykowy wyświetlacz OLED, który - jak zapewnia producent - jest czytelny również przy świetle słonecznym. Opaska standardowo prezentuje datę, godzinę, poziom naładowania akumulatora oraz pomiary spośród różnych trybów do wyboru. Wyświetlacz aktywuje się po dotknięciu, a wygodę jego noszenia zapewnia elastyczny i lekki silikonowy pasek. Urządzenie ma budowę modułową - jego bazę można dowolnie odczepiać od paska i nosić osobno, w kieszeni albo przyczepioną do plecaka lub smyczy za pomocą dołączonej do zestawu zawieszki.

SmartyFit 3 mierzy liczbę przebytych kroków, pokonany dystans, spalone kalorie oraz nadzoruje sen. Do tego ma funkcję zegarka z datownikiem, alarm/budzik i powiadomienia wibracyjne, które można dowolnie ustawić zgodnie ze swoimi potrzebami. SmartyFit 3 ma również funkcje powiadamiania o przyjściu połączenia telefonicznego i wiadomości SMS oraz bezprzewodowego wyzwalania migawki aparatu w smartfonie, która umożliwia zdalne wykonywanie zdjęć. Wszystkie funkcje wspiera aplikacja kompatybilna z systemem Android (do pobrania ze sklepu Google Play), dzięki której opaskę można zsynchronizować ze smartfonem. Z kolei za bezprzewodową łączność opaski z telefonem odpowiada energooszczędny moduł Bluetooth 4.0. Wbudowany akumulator pozwala na maksymalnie 10 dni czuwania urządzenia.

Inteligentna opaska SmartyFit 3 marki Hykker w cenie 49,99 zł dostępna będzie we wszystkich sklepach sieci Biedronka od 24 września do 7 października bieżącego roku lub do wyczerpania zapasów. Więcej informacji na temat urządzenia można znaleźć na stronie www.hykker.com.

Zobacz: mPTech na IFA2018: nowe Hammery i nie tylko
Zobacz: Test przystawki techbite Flix TV Box - czy poradzi sobie z mocną konkurencją?

Źródło tekstu: Hykker

Komentarze
Zaloguj się