DAJ CYNK

OnePlus ujawnia wygląd nadchodzącego telefonu OnePlus 7T

Dodane przez: msnet

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 4095

Na kilka dni przed oficjalną premierą OnePlus pokazał, jak będzie wyglądał najnowszy telefon tej marki. W stosunku do modelu OnePlus 7 zmianie ulegnie przede wszystkim tył urządzenia.

OnePlus we wpisie na swoim forum wyjaśnia, że dla marki najważniejszy był zawsze odpowiedni projekt oraz wrażenia użytkowników:

Wyjątkowy design to nie tylko rzeczy, które widzisz, ale także drobiazgi, których nawet nie zauważasz. Chodzi o to, aby wszystko znajdowało się we właściwym miejscu, tworząc szybkie, płynne, płynne i płynne wrażenia.

Na przykład: jak czuje się telefon po podniesieniu. To abstrakcyjna koncepcja i bardzo trudno ją zdefiniować lub zmierzyć. I znowu, jest to jedna z tych rzeczy, o których wiele osób nawet nie myśli. Ale to jest coś, nad czym spędzamy dużo czasu, zastanawiając się, ponieważ gdy jest to zrobione dobrze, cała wygoda użytkownika jest podwyższona.

Wygodny dotyk wynika z wielu dopracowanych zmiennych, takich jak waga, grubość i krzywizna. Materiał powierzchni również odgrywa dużą rolę, dlatego w historii OnePlusa badaliśmy niezliczone opcje: miękki biały jedwab, teksturowany czarny piaskowiec, wyszukana ceramika, wysokiej jakości wykończenia z prawdziwego drewna, takiego jak bambus. A to dopiero początek.

Zobacz: OnePlus 7 to za mało? Nadciąga OnePlus 7T oraz OnePlus 7T Pro
Zobacz: OnePlus 7T na renderach 360 stopni. Tył telefonu przejdzie sporą metamorfozę [wideo]

Chiński producent pokazał tylko tył nadchodzącego smartfonu OnePlus 7T, ale to tam zajdą największe zmiany w stosunku do modelu OnePlus 7. Nowością będzie okrągły moduł fotograficzny z trzema obiektywami, których ogniskowe mają wynosić 17, 26 i 51 mm. Pod nimi znajdzie się lampa błyskowa LED. Wokół "wyspy" fotograficznej widać niebieskie, matowe szkło, przypominające to z modelu OnePlus 7 Pro.

Zobacz: Test telefonu OnePlus 7 Pro - dobrze wyposażony flagowiec w konkurencyjnej cenie
Zobacz: OnePlus będzie sprzedawać telewizory. Premiera już we wrześniu

Źródło zdjęć: OnePlus

Źródło tekstu: OnePlus

Przewiń w dół do następnego wpisu