DAJ CYNK

OnePlus One w salonach Sferis za 1449 zł

26.11.2015

Dodane przez: LuiN

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 4135

Ważne 1

6

Sieć sklepów Sferis rozpoczęła dystrybucję smartfonu OnePlus One w cenie 1449 zł.

Sieć sklepów Sferis rozpoczęła dystrybucję smartfonu OnePlus One w cenie 1449 zł.



Telefon zaprezentowany został w kwietniu 2014 roku. Wariant dostępny w Sferisie ma 64 GB pamięci wewnętrznej, 3 GB pamięci RAM, Snapdragona 801, 5,5-calowy ekran FullHD (bardzo smukłe ramki), główny aparat 13 Mpix (filmy 4K), przednią kamerkę 5 Mpix, LTE Cat4 (150/50 Mb/s), Wi-Fi a/b/g/n/ac, NFC, Bluetooth 4.1 i cenioną modyfikację Androida CyanogenMod.

Całość zasila litowo-polimerowy akumulator o pojemności 3100 mAh.

Źródło tekstu: Sferis, wł

Komentarze
Zaloguj się
12. ~
0

2015-12-14 08:52:11

Piszecie o nim, a nie ma go w Waszym katalogu. Chciałem zrobić sobie porównanie z LG G3, Moto X Play i... d*pa oraz kamieni kupa.

Odpowiedz

11. ~robo
0

2015-11-28 09:29:45

mam telefon od kwietnia tego roku, śmiało mogę powiedzieć ze nie ma lepszego telefonu za ta cenę, zero przycinek, aplikacje uruchamiaj się momentalnie, bateria trzyma od 1 do 1.5 dnia (norma przy 5.5") aparat mógł by mieć szybszy autofocus, jak dla mnie telefon rewelacja, dodam ze mam cyanogenmod z antkiem 5.1 a na początku roku będzie aktualizacja do 6.0 :)

Odpowiedz

10. ~stano0
0

2015-11-27 09:59:18

Używam od przeszło roku i nie mam żadnych zastrzeżeń, no może aparat w słabym oświetleniu mógłby być lepszy. Non stop włączony Bluetooth, Wifi, synchro konta Gmail, Twitter, WhatsApp, Viber, Skype, Dropbox, Mega. Używam stale poczty, rozmawiam, czasem sms. Telefon służy do pracy, nie gram, przeglądam strony, czasami słucham muzyki. Od zdjęcia z ładowarki rano do podpięcia w nocy pozostaje ok 40% baterii.

Odpowiedz

9. ~
0

2015-11-27 07:51:18

@7, pamięć pamięcią, a jak z jasnością ekranu? Wg gsmarena OnePlus One ma dużo jaśniejszy ekran niż jego następca.

Odpowiedz

8. ~Miru
0

2015-11-27 07:38:32

Mam one plus 2 niedługo testuje .... System lepszy bez żadnych ***... Ale czasem cos się przytnie . ogólne rewelacja.

Odpowiedz

7. LuiN
2

2015-11-26 16:00:10

3, Alienus - czarny piątek OnePlus organizuje - od 27 do 30 listopada można zamawiać u nich na stronie bez zaproszeń. OnePlus X od 1149 zł, OnePlus Two z 64 GB pamięci wewnętrznej i 4 GB pamięci RAM za 1699 zł.

Odpowiedz

6. ~hmmm
0

2015-11-26 15:44:09

w koncu sprzedają przestarzałe telefony ;) ?

Odpowiedz

5. ~Wojtek
0

2015-11-26 13:35:18

Cena jak za moto x play a tel ciekawszy, oferta warta rozwazenia

Odpowiedz

4. ~aro
0

2015-11-26 13:24:17

Cena w Polsce za wysoka i to sporo @2 w chinach taniej ta marka dlugo tam juz gosci.W Polsce drenuja kieszenie

Odpowiedz

3. Alienus
1

2015-11-26 13:08:36

Gdyby to była kolejna generacja to już bym zamawiał. Póki co oferta niezbyt atrakcyjna.

Odpowiedz

2. ~LTE
1

2015-11-26 12:49:42

Opłaca się ale kupić w Chinach.

Odpowiedz

1. vonski
0

2015-11-26 12:36:33

Cena z fakturą (dla przedsiębiorców) niezła. Bez FV się nie opłaca.

Odpowiedz