DAJ CYNK

OnePlus 8 na oficjalnym zwiastunie wideo

Dodane przez: msnet

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 6441

OnePlus 8 oficjalny zwiastun wideo

Powoli zbliża się premiera nowych smartfonów marki OnePlus. Tymczasem na oficjalnym kanale YouTube producenta opublikowano zwiastun wideo, który potwierdza projekt nadchodzących flagowców.

OnePlus od dawna znany jest z tego, że przed oficjalnym ogłoszeniem swoich nowych produktów ujawnia wcześniej niektóre informacje o nich. Tak jest również w przypadku smartfonów z serii OnePlus 8. Na opublikowanym właśnie oficjalnym filmie wideo firma pokazuje projekt nadchodzących urządzeń w zielonej wersji kolorystycznej (Glacial Green). OnePlus 8 ma być też oferowany w kolorach Onyx Black i Interstaller Glow, natomiast model Pro otrzyma kolory Onyx Black i Ultramarine Blue.

Zobacz: Pojawiają się ceny OnePlusa 8 i OnePlusa 8 Pro
Zobacz: OnePlus 8 i OnePlus 8 Pro – specyfikacja potwierdzona. Kiedy premiera?

Producent obiecuje, że nowe smartfony będą piękne i łatwe w utrzymaniu i obsłudze. To drugie może mieć związek z tym, że wersje zielona i niebieska mają mieć matowione szkło z tyłu, które jest mniej śliskie i nie widać na tym brudu tak bardzo, jak w przypadku gładkich szklanych powierzchni.

Premiera smartfonów OnePlus 8 ma się odbyć już za 4 dni, 14 kwietnia 2020 roku. Oprócz flagowców chińska firma zamierza podobno pokazać w tym roku również znacznie tańszy model o nazwie OnePlus 8 Lite lub OnePlus Z.

Zobacz: OnePlus 8 Lite to OnePlus Z
Zobacz: Test telefonu Samsung Galaxy S20+. To nowy król wydajności, który szybko dostaje zadyszki

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło zdjęć: OnePlus (YouTube)

Źródło tekstu: OnePlus (YouTube), GSMArena

Przewiń w dół do następnego wpisu