DAJ CYNK

OnePlus 6 w wersji Avengers. Gratka dla miłośników komiksów Marvela

Dodane przez: Ta_Monika

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 4053

Potwierdziły się pogłoski o współpracy producenta OnePlus z Marvel Studios. Oficjalnie zaprezentowany został OnePlus 6 w edycji Avengers. Od standardowej wersji różni się kevlarową obudową ze złotym logo grupy superbohaterów oraz złoty przycisk odblokowania telefonu.Potwierdziły się pogłoski o współpracy producenta OnePlus z Marvel Studios. Oficjalnie zaprezentowany został OnePlus 6 w edycji Avengers. Od standardowej wersji różni się obudową ze złotym logo grupy superbohaterów oraz złotym przyciskiem odblokowania telefonu.

W pudełku oprócz telefonu znajdziemy dodatki związane z komiksową serią między innymi słuchawki z motywem Avengers, obudowę na telefon stylizowaną na maskę Iron Mana, odznakę Avengersów oraz w samym telefonie szereg bonusów z motywami z serii.

Data, kiedy edycja kolekcjonerska trafi do sprzedaży, nie jest jeszcze znana, wiadomo natomiast, że telefon będzie kosztował około 660$. W pudełku znajdziemy smartfon z 8 GB pamięci RAM i 256 GB wbudowanej pamięci wraz z wieloma dodatkami od Marvel Studios.

Skusilibyście się na taki telefon?

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło tekstu: oneplus.com, wł

Przewiń w dół do następnego wpisu