DAJ CYNK

OnePlus 6 8GB/256GB potwierdzony przez producenta

03.04.2018

Dodane przez: msnet

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 3901

Ważne 1

1

Chiński producent ujawnił na swoim forum, ze nadchodzący flagowiec firmy będzie dostępny w wersji wyposażonej w bardzo dużą ilość pamięci.



Chiński producent ujawnił na swoim forum, ze nadchodzący flagowiec firmy będzie dostępny w wersji wyposażonej w bardzo dużą ilość pamięci.

OnePlus opublikował na swoim forum artykuł na temat nadchodzącego smartfonu OnePlus 6. Ma on zapewnić użytkownikom jak najlepsze wrażenia, przede wszystkim dzięki szybkości. A czym według OnePlusa jest szybkość?

Szybkość to nie tylko krótszy czas ładowania lub najwyższa prędkość pobierania. Każdy producent OEM może uzyskać wysoką liczbę w jednym lub obu parametrach. Szybkość polega na tworzeniu trwałego wrażenia szybkości i gładkości, przez cały dzień, bez względu na to, czy nagrywasz wideo 4K, czy przeglądasz Facebooka. Szybkość polega na zapewnieniu mniej niż 1/1000 procent prawdopodobieństwa zamrożenia telefonu, nawet przy ciągłym intensywnym użytkowaniu. Nam chodzi o ustanowienie wyższego standardu.

Z tego powodu OnePlus 6 będzie łączył chipset Qualcomm Snapdragon 845 z 8 GB pamięci RAM i 256 GB przestrzeni na dane.

Wybór najlepszego sprzętu jest łatwą częścią, prawdziwym wyzwaniem jest zapewnienie najlepszego sprzętu w sposób, który zwiększy wartość doświadczeń użytkownika.

Zobacz: OnePlus 6 - wszyscy mają "wcięcie", mam i ja!
Zobacz: Ujawniono część specyfikacji smartfonu OnePlus 6

Źródło tekstu: OnePlus, wł

Komentarze
Zaloguj się
17. ~
1

2018-04-04 18:01:25

@up jak masz pisac takiej jakosci komentarze, to lepiej nie pisz nic.

Odpowiedz

16. ~
-1

2018-04-04 16:22:16

@15 bredzisz facet

Odpowiedz

15. ~
0

2018-04-04 14:30:43

Luin, chyba troche bredzisz z tym zarzadzaniem pamiecia ram przez system. Jesli pozamykam wszystkie aplikacje (poza systemowymi i takimi ktore same z siebie sie wymuszaja), to android sam mi uruchomi twittera i jakdojade? No chyba nie bardzo. A jak odpale iles tam aplikacji i wypelnie cala pamiec, to zwolnienie pamieci i zaladowanie nowej aplikacji, ZAWSZE bedzie wolniejsze niz uzuskanie apki z ramu, mimo ze moze byc to niezauwazalne w przypadku szybkich procesorow i szybkich kosci pamieci.

Odpowiedz

14. ~miro
1

2018-04-04 11:37:24

do 13@ minus i już a nawet wielka wada i głupota w kopiowaniu nie powiem już kogo... Jak się nie dało technologicznie tego zrobić jak np. Samsung nie ma głupiego wcięcia, Xiaomi MI Mix 2s też nie ma a nie głupie tłumaczenie, że nie dało się zrobić.

Odpowiedz

13. LuiN
0

2018-04-04 00:25:49

@12, Nie rozumiem dlaczego to minus? W Huaweiu P20 i P20 Pro można zakryć wcięcie czarnym ekranem - jak kogoś strasznie razi. Natomiast technologicznie nie dało się tego zrobić inaczej z zachowaniem dobrego głośnika słuchawki i przedniego aparatu.

Odpowiedz

12. ~~
0

2018-04-04 00:19:54

Jest jeden duży minus. Ten producent też poszedł za innymi i ma wycięty ekran :(

Odpowiedz

11. LuiN
1

2018-04-04 00:02:13

4, 5 - to znany i ceniony youtuber, top3 recenzentów telefonów w tym medium w Polsce. Podczas premiery S9-tek mieliśmy ostrą wymianę zdań i potem ponownie przy okazji P20. Więcej RAM-u nigdy nie zaszkodzi, natomiast sam Android tak zarządza pamięcią, by była ona zawsze zapełniona i w razie potrzeby natychmiast zwalniana pod daną aplikację. Stąd argument, że w telefonie z 6 GB RAM brakuje miejsca mnie rozbawił :-) Zgodziliśmy się natomiast, że takie zasoby sprzyjają lepszej wielozadaniowości.

Odpowiedz

10. ~Arko
0

2018-04-03 23:17:22

@9 Tak jak napisałem. Mi to jest zbędne. Ale napewno znajdą się tacy co kupią

Odpowiedz

9. ~Piotrex
0

2018-04-03 23:04:44

@ 7A jesteś za to (+2GB ram) gotów dopłacić 60 USD? Bo tyle więcej prawdopodobnie będzie kosztował na wyjściu op6 w stosunku do op5t (wariant najsłabszy z 64GB rom).

Odpowiedz

8. ~
0

2018-04-03 22:46:15

5. Do 3D potrzebny jest porządny procesor, RAM ma znaczenie drugorzędne.

Odpowiedz

7. ~Arko
0

2018-04-03 22:12:40

Hmm ja nie będę narzekał na takie rozwiązanie. Moim zdaniem 8gb to fakt bardzo dużo al z drugiej strony tworzy to pewną konkurencję na rynku a to dla nas oraz technologii dobre. Poza tym po osiągnięciu takich pojemności może producenci skupią się na innych aspektach by być bardziej konkurencyjny. Bo dalsze zwiększanie ilości ramu na obecne zastosowanie takiego urządzenia nie ma sensu.

Odpowiedz

6. ~Piotrex
0

2018-04-03 21:54:16

@ 2Każdy "przeciek" "wyciek" i "ociek" jaki w temacie op6 miał dotychczas miejsce sugeruje, że będziesz zawiedziony.

Odpowiedz

5. ~marcellove
0

2018-04-03 21:50:14

@3 Pytanie zasadnicze: Jakie zadania wykonuje telefon który ma posiadać 8 GB ramu?! Rysunki techniczne 3D? 15 aplikacji otwartych naraz?!

Odpowiedz

4. LuksikT
1

2018-04-03 21:48:14

@3LuiN, to nie recenzent a zwykły dzban, który robi kupę w gacie na widok cyferek.

Odpowiedz

3. LuiN
0

2018-04-03 21:45:51

@1, marcellove - znam recenzenta, który za taki tekst potrafi oczy wydrapać i uparcie twierdzi, że jak ktoś nie miał 8 GB RAM w telefonie to nie zrozumie.

Odpowiedz