DAJ CYNK

OnePlus 5T - unboxing jeszcze przed premierą

12.11.2017

Dodane przez: Isand

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 3915

Ważne 0

3

Jeśli chodzi o OnePlusa 5T to wiemy już wszystko. Pozostało nam czekać do 16 listopada kiedy to odbędzie się premiera urządzenia oraz do 21 listopada - rozpoczęcia sprzedaży. A potem będzie zalew filmików z rozpakowywaniem telefonu... No, nawet taki filmik już był.Jeśli chodzi o OnePlusa 5T to wiemy już wszystko. Pozostało nam czekać do 16 listopada kiedy to odbędzie się premiera urządzenia oraz do 21 listopada - rozpoczęcia sprzedaży. A potem będzie zalew filmików z rozpakowywaniem telefonu... No, nawet taki filmik już był.

Sam filmik trwał niecałe pięć minut i został szybko usunięty z YouTube'a. Ale nie tylko tym serwisem człowiek żyje. Jego autor udostępnił go na konkurencyjnym Dailymotion. Okazało się, że do Francji karząca dłoń OnePlusa już nie sięga.

Przypomnijmy: jedną z największych różnic wizualnych między modelem 5T oraz "zwykłą" piątką jest umiejscowienie czytnika linii papilarnych oraz brak przycisku home.

Źródło tekstu: Dailymotion, wł

Komentarze
Zaloguj się
0

2017-11-13 15:30:38

Popieram przedmówcę, niestety fizycznego przycisku już nie było w One Plus5 ale czytnik przeniesiony na plecy to już totalna porażka !!

Odpowiedz

1. ~autoall
1

2017-11-13 11:11:47

Od kiedy zmiany na gorsze to postęp? większy ekran i przeniesienie sensora na plecy oraz brak fizycznego przycisku - cofnięcie się w rozwoju

Odpowiedz