DAJ CYNK

OnePlus 3 już 15 czerwca

01.06.2016

Dodane przez: orson_dzi

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 3243

Ważne 2

0

OnePlus oficjalnie poinformowało, że premiera smartfonu OnePlus 3 odbędzie się 15 czerwca.

OnePlus oficjalnie poinformowało, że premiera smartfonu OnePlus 3 odbędzie się 15 czerwca.



OnePlus 3 wyposażony będzie w ekran Super AMOLED o rozdzielczości 1080p i przekątnej 5 lub 5,5 cala (bardzo możliwe, że pojawią się obie wersje), czterordzeniowy procesor Qualcomm Snapdragon 820 i 4 GB lub 6 GB pamięci RAM (tutaj będą dostępne dwa warianty), akumulator o pojemności 3000 mAh z funkcją szybkiego ładowania Quick Charge 3.0. Pamięć wbudowana, to również w zależności od wariantu 32 GB lub 64 GB. Główny aparat będzie wykonywać zdjęcia o rozdzielczości 16 Mpix, z kolei przedni o rozdzielczości 8 Mpix.

Smartfon w wariancie z 32 GB pamięci wbudowanej i 4 GB pamięci RAM ma kosztować ok 310 dolarów, z kolei w wersji 64 GB i 6 GB pamięci RAM ok 360-400 dolarów.

Źródło tekstu: weibo; wł

Komentarze
Zaloguj się
23. ~qbeq
0

2016-06-02 12:59:42

wystajacy aparat z tylu - źle, do cen doliczmy vat, design czysto wziety z htc - moze i dobrze bo 1ka byla jak cegła, pozatym poczekajmy co bedzie.

Odpowiedz

22. ~marek
0

2016-06-01 21:44:33

czy bedzie mial pasmo B20?

Odpowiedz

21. PLANET
0

2016-06-01 20:48:41

Szerokości telefonu i proporcji ramek oczywiście.

Odpowiedz

20. PLANET
0

2016-06-01 20:48:15

@surface123: musiałem się upewnić : ) Wszystko zależy od szerokości ramki więc to NAPRAWDĘ zabawne co piszesz, prawdę mówiąc ciężko się nie śmiać z tego, wybacz : )

Odpowiedz

19. vonski
1

2016-06-01 19:29:20

@17: z tego co ja wiem:Ad1. Będzie.Ad2. Będą pewnie znów 2 wersje- na Chiny i na Europę.Ad3. A ktoś już ma takie?Ad4. Nie wiem, wypadałoby :)Ja bardziej czekam na wersję 5" (lub nowego X/''a). No i pytanie czy podciągnęli się z aparatem...

Odpowiedz

18. ~
1

2016-06-01 16:52:06

7: bedzie usb z wyjsciem na pralke.

Odpowiedz

17. ~sudione
1

2016-06-01 15:08:44

Ostatnie 4 niewiadome (o ile przecieki się potwierdzą):1. Czy będzie DualSIM?2. Czy będzie "world modem" LTE (a/''la ZUK Z2 Pro, iPhone, czy ASUS ZenPhone 2)?3. Czy będzie USB-C z wyjściem na TV?4. Czy będzie w końcu NFC?Jeżeli to się potwierdzi i cena będzie niższa niż ZUK/''a Z2 Pro to może nareszcie OnePlus pozbawi wszystkich tzw. "ale". Zobaczymy. Ja czekam już bez entuzjazmu po premierze "dwójki".

Odpowiedz

0

2016-06-01 14:09:29

Tak, na poważnie, a dlaczego :) ? miałem przez ostatni rok 5 cali Honor6, teraz mam Xiomi Mi5 który ma 5.15. Wygoda pracy na takim ekranie dużo wyższa niż było na Honor6. Natomiast 5.5 cala to już mocno za dużo :/

Odpowiedz

15. PLANET
0

2016-06-01 13:57:01

surface123: Ty tak na poważnie z tymi ekranami? : )))

Odpowiedz

14. ~Jacek kunefal
0

2016-06-01 13:56:54

co to HCE ? jakjes pescytydy do rolnjkow ?

Odpowiedz

13. ~Jacek Kunefal
0

2016-06-01 13:55:15

A niech szpieguje co mnie to obhodzi ze hinole bedom znalj mojo liste kontaktow

Odpowiedz

0

2016-06-01 13:43:54

Czyli szpieg nad szpiegami ;) ??

Odpowiedz

11. ~
0

2016-06-01 13:41:33

6. Nie, nie maja juz Cyanogena. Mialy w pierwszym modelu ale potem sie popsztykali i przerobili Androida na chinski Bloatware.

Odpowiedz

10. TomecekGD
0

2016-06-01 13:40:00

@8 Poczytaj o HCE.

Odpowiedz