DAJ CYNK

Omenaa Mensah ambasadordką w kampanii ZTE Blade V7 Lite

15.09.2016

Dodane przez: orson_dzi

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 4236

Ważne 4

1

ZTE przygotowuje kampanię reklamową smartfonu Blade V7 Lite. Twarzą kampanii będzie znana głównie z programów TVN-u Omenaa Mensah.

ZTE przygotowuje kampanię reklamową smartfonu Blade V7 Lite. Twarzą kampanii będzie znana głównie z programów TVN-u Omenaa Mensah.



Oryginalna i charyzmatyczna osobowość telewizyjna. Nie tylko kobieta mediów, ale także businesswoman. Osoba o wielkim sercu, która od lat angażuje się w różne akcje charytatywne. Założycielka Fundacji - Omenaa Foundation - takimi słowami ZTE opisuje nową ambasadorkę swojej marki. Głównym celem kampanii, oprócz promocji ZTE Blade V7Lite, jest również dalsza, konsekwentna budowa wizerunku marki ZTE.

Kampania reklamowa będzie prowadzona w Internecie i w ramach reklamy zewnętrznej (plakaty, billboardy).

Zobacz: dane techniczne i zdjęcia telefonu w katalogu.

Źródło tekstu: ZTE

Komentarze
Zaloguj się
16. pacman
0

2016-09-15 23:28:10

>

Odpowiedz

15. msnet
0

2016-09-15 21:10:59

Dodam od siebie, że rzeczony V7 Lite trafił w moje ręce i... recenzja wkrótce :)

Odpowiedz

10. mpiter
-1

2016-09-15 14:40:39

@mac przestań już przynudzać na każdym portalu o tych twoich aktualizacjach. Ileż można?

Odpowiedz

9. ~abc
1

2016-09-15 14:37:40

@8: dziękuję za uświadomienie :-) o a452 słyszałem, o innych też ale dopiero od niedawna. Chińska, często wyśmiewana technologia niedługo zawojuje nasz rynek na dobre.

Odpowiedz

8. ~abc odp
0

2016-09-15 14:24:31

ABC oj wiele smartfonów ZTE jest na rynku polskim, zaczynając od Axona Mini po Blade/''y A452, V6, A506, V580, A310, L5 i niedługo są słuchy, że kolejne. ZTE małymi kroczkami, a rozwija się. Teraz ma dodatkowo zaczyna promować sięA452 to hicior z mocną 4000 mah baterią i 5calowym ekranem HD w rozsądnej cenie

Odpowiedz

7. ~abc
1

2016-09-15 14:15:04

A czy ZTE jest dobrą firmą? Oprócz kilku telefonów wyprodukowanych dla Orange oraz wieści z Chin niewiele słyszałem. Teraz przynajmniej ładna kobieta będzie kusić do zakupu ;-)

Odpowiedz

6. ~
0

2016-09-15 14:09:17

Mało tego, nawet Jelly Bean działa do tej pory.

Odpowiedz

5. ~ciekawyjakcholera
0

2016-09-15 14:04:28

Czyli jak ktoś powie, ze są lepsze telefony niż ZTE to będą wysyłać panią Omenę aby spuściła mu ***w

Odpowiedz

4. ~~
0

2016-09-15 14:02:21

Co ty gadasz. Przecież android 6.0.1 działa jak marzenie, po co mi 7mka? dla vulkana i rozszerzonej rzeczywistości? bez przesady. A poza tym okazało się, że vulkan może i jest wydajny, ale bardziej ssie podzespoły. Więc to nie żadna rewolucja.Andek 6 będzie jeszcze bardzo długo na topie i wspierany. Pomimo tylu lat, nawet Kit kat działa i są robione appki pod niego.

Odpowiedz

3. ~mac
1

2016-09-15 13:56:42

Radzę uważać na ten telefon. Zbudowali go w oparciu o MT6735 z grafiką Mali T720, a do niej nie bedzie sterowników do Vulkana. To oznacza niemożliwość aktualizacji do Zdradoida 7.0 Nougat. Wszystko wskazuje na to, że mamy kolejnego kosztownego elektrośmiecia, który szybko stanie się nieaktualny.

Odpowiedz

2. ~Preza
0

2016-09-15 13:36:00

Kto to jest ta Omana?

Odpowiedz