DAJ CYNK

Oficjalne zapowiedzi wideo Samsunga Galaxy S6

20.02.2015

Dodane przez: LuiN

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 13067

Ważne 4

1

1 marca Samsung oficjalnie zaprezentuje smartfon Samsung Galaxy S6. Koreański producent podgrzewa atmosferę zapowiedziami wideo umieszczanymi na Twitterze.

1 marca Samsung oficjalnie zaprezentuje smartfon Samsung Galaxy S6. Koreański producent podgrzewa atmosferę zapowiedziami wideo umieszczanymi na Twitterze.



Jak dotąd Samsung zaprezentował trzy zapowiedzi wideo, w których prezentuje coraz więcej informacji, wciąż jednak zachowując dozę zagadkowości. Równolegle do sieci trafiła olbrzymia liczba przecieków dotyczących nowego flagowca Samsunga, w tym część już potwierdzona.

Według obecnego stanu wiedzy, Galaxy S6 będzie miał wodoszczelną (IP67), metalową obudowę o wymiarach 143,3 x 70,8 x 6,9 mm, 5,1-calowy ekran SuperAMOLED o rozdzielczości QHD (2560 x 1440 pikseli, 587 ppi, chroniony szkłem Gorilla Glass 4), ośmiordzeniowy chipset Exynos 7420 wyprodukowany w procesie technologicznym 14 nm, 3 GB pamięci RAM, 32 GB pamięci wewnętrznej, czytnik kart pamięci, czytnik linii papilarnych, pulsometr, aparat fotograficzny 20 Mpix z optyczną stabilizacją obrazu, przedni aparat 5 Mpix, Androida 5.0 z odchudzonym TouchWizem, akumulator EB-BG925ABE o pojemności 2600 mAh i funkcję ładowania bezprzewodowego.







Zobacz: Samsung oficjalnie zapowiada 14 nm Exynosy 7 Octa
Zobacz: Galaxy S6 z autorską matrycą 20 Mpix Samsunga

Źródło tekstu: Samsung, wł

Komentarze
Zaloguj się
32. ~R.N.
0

2015-03-02 16:35:47

Największym mankamentem jest brak slotu mSD! Pewnie, że da się bez niego żyć ale w przypadku awarii telefonu, uszkodzenia, zamoczenia itd. przynajmniej nie stracimy zdjęć i filmów, innych dokumentów (bo wyjmiemy sobie kartę i przełożymy do innego aparatu). Poza tym może nie życzymy sobie by zawartość foto / filmy trafiły również do serwisu przy okazji naprawy sprzętu! lub po naprawie zostały bezpowrotnie utracone.Przechowywanie w chmurze? Ja wolę duplikować na kilku twardych dyskach i przechowywać prywatne rzeczy w domu a nie w miejscach publicznych.Poza tym przekonuje mnie to, że np. 64 czy 128GB to wystarczająco dużo pamięci na pliki własne - zgadza się. Da się żyć z tą pamięcią wewnętrzną ale trzeba robić częściej synchronizację danych np. na dysk.

Odpowiedz

31. ~Wierny Tomasz
0

2015-02-23 07:39:03

Super, mam nadzieje tylko ze wprowadza Amoled 2.I ze gorilla glask bedzie po obu stronach jak to jest w allview.Myśle ze S6 znowu bedzie gorszy od potencjalnego huaweia a moze i nawet od iphone.Oby bylo lepiej niz rok temu.

Odpowiedz

0

2015-02-22 23:59:18

Ja jestem zawiedziony S5. Miałem S4 a wcześniej same Nokie. Nie wybrałem Nokii ostatnio bo pomyślałem że jednak S5 poprawią w zstosunku do S4. No i się że tak powiem przejechałem. Piszę to już po raz nie wiem który ale Android niestety nie jest i szybko nie będzie systemem stabilnym. Jak może przecież dochodzić do sytuacji kiedy Andoid 5.0 zgłasza mi że aplikacja tel. nie odpowiada albo kontakty nie odpowiadają. Przecież to jest telefon!!! I zorbiłem mu hard reset. Wszystko od nowa. I dalej to samo. Jak można takie coś wypuścić na rynek!? O Windowsie można powiedzieć wszystko. Tzn. generalnie mniejsza ilość aplikacji. Ale poza tym stabilność W jest niesamowita i optymalizacja softu też. Lumie chodzą na o WIELE gorszych parametrach sprzętowych a i tak nie ma mowy o zaciąciach.Moim zdaniem jeśli chodzi o ranking to 1. iOS 2. Windows (za aplikacje) 3. Android.Pomijam fakt, że od x lat nie ma w Galaxy spustu do aparatu!!!Nie sądzę więc żeby S6 miało tutaj coś zawojować. Ale czas pokaże...

Odpowiedz

29. ~kris
0

2015-02-22 20:56:03

Piszcie ze bateria, to bateria, że za słaba itd.-wystarczy żeby była wymienialna i po sprawie.Wystarczy kupić sobie dwie, trzy baterie, do tego ładowarki 2e .Rozladuje ci się -wymieniasz w 1 minutę i dalej pytasz np w gierkę

Odpowiedz

28. ~Marek
0

2015-02-22 09:10:19

Xiaomi MI4 za połowę ceny Samsunga.

Odpowiedz

27. ~Pan Pikuś
0

2015-02-21 20:23:54

@24 może.Nagrania nie można udostępniać w internecie natomiast może służyć policji jako dowód w sprawie.

Odpowiedz

26. jakub1602
0

2015-02-21 19:04:42

Ja tam swoje LG G3 nie zamienię na te gó...no.Miałem S3 2 lata i od tego czasu Samung nic nowego mi nie pokazał.A taki G3 ładuję co drugi wieczór, i trochę na nim pracuję bo miesięcznie 4 gb transferu to minimum.

Odpowiedz

24. ~:)
-1

2015-02-21 11:55:29

Apropo/''s Pana ~Lol... to niestety ale w polskim prawie nagranie wideo nie może posłużyć jako dowód w sprawie, ponieważ na nagrywanie kogokolwiek musimy mieć zgodę, więc gdyby sprawca skierował sprawę do sądu to miałbyś kolego po dup*e :) krótko mówiąc, witamy w Polsce.

Odpowiedz

23. ~szanowny Telepolis!
0

2015-02-21 10:33:11

Czy możecie zamiast podawać kolejnych plotek lub przynajmniej obok napisać o aktualizacji wszystkich telefonów BlackBerry do 10.3.1, który daje masę nowych możliwości?

Odpowiedz

22. ~Johnny
0

2015-02-21 10:16:31

Parametry może i nieźle na papierze ale samsung jak to samsung - nieprzeciętnie brzydki...

Odpowiedz

21. ~
0

2015-02-21 08:28:03

A mnie ciekawi aparat ;-) bo zamieszali pozytywnie na rynku tym, którego użyli w Note4.

Odpowiedz

20. ~as
0

2015-02-21 07:53:32

Kolejna mydelniczka. Jak widać bateria przegrała z założoną grubością telefonu. Ciekawi jakość materiałów - jeżeli na poziomie s5 to telefon będzie drogim klonem oneplus one.

Odpowiedz

19. ~janek z polany
0

2015-02-20 21:08:09

at18. czy aby na pewno czekasz na ss20 ? wujaszek putas z pewnoscia ..nieba przychyli na takie oczekiwania

Odpowiedz

18. bolek2004
0

2015-02-20 20:42:04

Samsung galaxy skończył się na S2, dalej to już tylko odgrzewany kotlet. Czekamy na S20

Odpowiedz

17. DJ-W
-1

2015-02-20 18:15:43

Kolejny nieudany gniot po S5 bo jak inaczej można nazwać ten wynalazek.

Odpowiedz