DAJ CYNK

Odświeżony LG V30 zamiast LG G7

19.01.2018

Dodane przez: orson_dzi

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 4843

Ważne 3

1

Wiele wskazuje na to, że LG nie pokaże nowego LG G7 na targach MWC. Co zobaczymy w zamian? LG V30 ze sztuczną inteligencją.



Wiele wskazuje na to, że LG nie pokaże nowego LG G7 na targach MWC. Co zobaczymy w zamian? LG V30 ze sztuczną inteligencją.

Premiera tegorocznego flagowca LG wciąż pozostaje znakiem zapytania. Ostatnie doniesienia mówią o przesunięciu daty premiery modelu G7 (lub jakkolwiek by się nie nazywał) na kwiecień 2018 roku. W takim wypadku LG pozostaje bez flagowego produktu, który może zostać pokazany na targach Mobile World Congress. Rozwiązaniem jest nowy wariant LG V30.

Koreańskie media donoszą, że smartfon oznaczony jako LG V30+α (Alfa) będzie udoskonaloną wersją znanego modelu, wzbogaconą o sztuczną inteligencję. Urządzenie ma powstać we współpracy z Google, a owocem tego ma być inteligentny asystent zaszyty w smartfonie LG.

Czy doniesienia się potwierdzą? Dowiemy się w ciągu najbliższych tygodni.

Źródło tekstu: koreaherald; wł

Tagi: AI LG G7 LG V30
Komentarze
Zaloguj się
7. ~Gatts
0

2018-01-21 20:20:51

Kupowanie Smartfona opartego na SNAPDRAGON 835 teraz to nie potrzebny wydatek pieniędzy i lepiej poczekać na wysyp Smartfonów ze Snapem 845.SAMSUNG tak dopracował swoje 10nm ,że różnice między SNAPEM 845 a 835 będą dużo większe jak między SNAPEM 835 a 821.Jednak ponad 10% zwiększona wydajność na Watt i jednocześnie zwiększona energio-efektywność o kolejne 15% odbije się na lepszym poszanowaniu akumulatora a przecież to jest tylko samo ulepszenie procesu produkcji.Testów będzie sporo więc zaraz SNAP 835 wskoczy do średniej półki.

Odpowiedz

6. Mila89
1

2018-01-20 09:55:43

@up mały błąd chodziło mi o snapa 835 a nie o 850(ktory nie istnieje)

Odpowiedz