DAJ CYNK

Odświeżane iPhone’y dostępne w Polsce. Ceny? Prawie jak za nowe

Dodane przez: orson_dzi

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 3873

CK Mediator wprowadza ido Polski Phone’y odnowione przez francuską firmę Remade. W pełni sprawne telefony w niższej cenie, wraz z dwuletnią gwarancją i pełnym zestawem akcesoriów już niedługo będą dostępne w ofercie warszawskiego dystrybutora.

Remade, specjaliści w odświeżaniu smartfonów

Remade na odnawianiu telefonów zna się jak mało kto. Firma założona w 2001 roku bardzo szybko stała się we Francji numerem jeden w swojej dziedzinie. Obecnie planuje podbić swoimi iPhone’ami rynek europejski. Gigant refurbishu stawia na jakość swoich usług – telefony poddawane są kompleksowemu procesowi odnawiania urządzeń. Francuzi jednocześnie inwestują w rozwój ośrodka badawczego i udoskonalanie technologii odświeżania urządzeń. Firma zatrudnia obecnie ponad 450 specjalistów, ale do końca roku pracować ma łącznie 750 osób.

Co jest odnawiane?

Odnowione iPhone'y są dokładnie testowane i odnawiane, w każdym modelu diagnozowana jest płyta główna, obudowa podlega anodyzacji, czyli uzupełnieniu mikroubytków, a do systemu specjaliści z Remade wgrywają najnowsze dostępne aktualizacje iOSa. W każdym telefonie poddanym procesowi odnawiania sprawdza się poprawność funkcjonowania ponad trzydziestu elementów, w tym: głośników, kamer, mikrofonów, przycisków, ekranu, złącza ładowania i komunikacji, czujników zbliżeniowych, barometru, żyroskopu czy czytnika kart SIM.

Nowe kolory obudowy

CK Mediator planuje wprowadzić do oferty iPhone’y nie tylko w standardowych kolorach, ale również w nowych, przygotowanych specjalnie przez markę Remade takich jak: elektryzujący pomarańcz, różowy grejpfrut czy koralowy zielony.

Ceny

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło tekstu: CK Mediator

Przewiń w dół do następnego wpisu