DAJ CYNK

Obniżone ceny telefonów i nowości w Play

19.10.2017

Dodane przez: msnet

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 5603

Ważne 8

3

Sieć Play obniżyła ceny dziesięciu telefonów i dodała do swojej oferty jeden smartfon - Xiaomi Mi 6 64GB DS.



Sieć Play obniżyła ceny dziesięciu telefonów i dodała do swojej oferty jeden smartfon - Xiaomi Mi 6 64GB DS.

W ofercie indywidualnej Samsung Galaxy S8+ może być tańszy nawet o 858 zł. Pozostałe telefony w nowych cenach to:


Nowością w ofercie fioletowej sieci jest Xiaomi Mi 6 64GB DS.

Dane telefonu Xiaomi Mi 6
Zobacz dane techniczne Xiaomi Mi 6 na TELEPOLIS.PL

Zobacz: zmiany w cenniku urządzeń w sieci Play

Do ofert Play Internet Pro od dzisiaj wprowadzone zostają dwa nowe zestawy:

  • Laptop Asus ROG GL503 i5 + modem E3372 + mysz za 99 zł na start, a potem 189,99 zł przez 24 miesiące lub 149,99 zł przez 36 miesięcy w ofercie Play Internet PRO bez limitu GB,
  • Sony PlayStation 4 Slim 1 TB + gra FIFA 18 za 0 zł na start, a potem 104,99 zł przez 24 miesiące lub 84,99 zł przez 36 miesięcy w ofercie Play Internet Pro.

Podane wyżej opłaty miesięczne zawierają ratę za zestaw oraz abonament za usługę.

Źródło tekstu: wł

Tagi: play
Komentarze
Zaloguj się
21. ~Przemas O2 Cz
0

2017-10-20 17:38:35

Jasne jadę od Wrocławia przez całą polskie i mam problem z internetem LTE w Czechach jest wszędzie !!!! A tu proszę T-Mobile pl blokuje Internet klijentom czeskiego operatora O2 po powrocie do Czech składam reklamację na bezczelne działanie polskich telekomów Jedyne w Plus/ Play Internet dla karty czeskiej działa bez blokowania ! Wstyd Orange i T-Mobile!

Odpowiedz

20. ~
1

2017-10-19 17:24:02

4. to musisz chyba nie placic od paru miesiecy ... do kogo pretnesje moze do siebie powinienes je ,miec hę?

Odpowiedz

19. ~locomoco
-2

2017-10-19 16:15:34

Każdy wie, że Play to kupa.

Odpowiedz

2017-10-19 15:08:33

@10 ale Ty jesteś normalny? Jakie usługi na nią? Masz mnie za dzieciaka czy co? Żadnego podpisu nie musiała złożyć, w tamtym przypadku zastosowanie miało oświadczenie woli. Słyszałeś kiedyś o czymś takim, czy w podstawówce o tym nie uczyli?I tak, było to Metlife. Dokładnie ten wariant Co do Ciebie Morvius, nie znam jeszcze obiektywnego konsultanta. chciałeś przykład więc go podałem.

Odpowiedz

17. ~blabla
0

2017-10-19 14:28:37

A w którym miejscu staniał J7 , bo mam pomroczność jasną ?

Odpowiedz

16. Morvius
0

2017-10-19 14:24:51

A już po 14:00, to wyjaśnia skąd minusowanie. Dzieci skończyły szkołę i usiadły do komputerów. :) Witajcie. Może kakao?

Odpowiedz

15. ~m2x
1

2017-10-19 14:24:49

Xiaomi Mi 6 64GB w abonamencie drożej o 300 zł niż w sprzedaży detalicznej można znaleźć..żenada

Odpowiedz

14. matek451
1

2017-10-19 13:58:24

Mi6 zamienione z Note4

Odpowiedz

13. ~rbol22
-1

2017-10-19 12:24:41

Czy w cennikach nie ma bledu bo jest swietna oferta w red bull mobile za mi6 placimy 316zl przy abonamencie 69zl albo 516 przy abonamencie 49zl.

Odpowiedz

12. Morvius
-2

2017-10-19 11:33:04

przaykład:

Odpowiedz

11. Morvius
-2

2017-10-19 11:10:18

Ale Play nie ukrywa współpracy akurat z firmą ubezpieczeniową ( bodajże MetLife lub Amplico), głównie w celu propozycji ubezpieczenia urządzenia w ramach podwyższonych standardów gwarancji podstawowej lub ubezpieczenia abonamentu w razie przypadku stracenia możliwości opłacania faktur. A wytykanie, że gdzieś pracuję jest nie na miejscu. To świadczyć ma o tym, że mam nie kupować chleba mimo, że jestem piekarzem? Absolutnie słaby chwyt godny pożałowania.

Odpowiedz

10. Oleeek
0

2017-10-19 11:06:53

@ 8 Żałosny jesteś. Ubezpieczenie na życie, na takim dokumencie osoba musi złożyć czytelny własny podpis inaczej dokument jest nie ważny.Nie znasz(nie pamiętasz ) firmy,wynika to z tego ani mama ani Ty nie przeczytałeś regulaminu,no tak po co .Najpierw każesz matce brać jakieś usługi na nią u operatora,a po 4 latach stękasz tutaj.

Odpowiedz

9. ~~
0

2017-10-19 10:54:25

Ciekawe czy ktoś będzie jęczeć, że nie ma lte800

Odpowiedz

2017-10-19 10:47:32

@7 przecież Ty pracujesz na słuchawce w tej sieci ;)Mojej matce "firma współpracująca" z Play wcisnęła ubezpieczenie na życie w 2013 roku. nie pamiętam jaka to była firma ubezpieczeniowa, ale dane mieli bezpośrednio od Play. Koszt ubezpieczenia doliczali do rachunku. Więc nie mów, że nic takiego się nie dzieje, bo to niestety nie jest prawdą.

Odpowiedz

7. Morvius
-3

2017-10-19 10:39:26

@3 jakiś dokument na to? Faktura, papierek? Cokolwiek. Nie, nie bronię sieci. Oczekuję tylko do postawionych zarzutów (dosyć poważnych) udokumentowania lub czegokolwiek fizycznego co by mogło na to wskazywać. Bo zapis w umowie o przetwarzaniu danych w celach marketingowych ma każda sieć nawet w aneksie do rejestracji karty sim.

Odpowiedz