DAJ CYNK

Obniżki i nowe zestawy w Play

21.09.2017

Dodane przez: orson_dzi

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 6156

Ważne 4

4

Play obniża ceny kolejnych smartfonów. W ofercie na życzenie pojawiło się też kilka nowych zestawów.



Play obniża ceny kolejnych smartfonów. W ofercie na życzenie pojawiło się też kilka nowych zestawów.

W niższych cenach klienci Play będą mogli kupić:


W ofercie na życzenie można kupić zestawy składające się z zegarka LG Watch Style oraz smartfonami:
Dostępny jest również zestaw Samsung Galaxy Note8 i gogle Gear VR.

Zobacz: Cennik urządzeń w Play

Źródło tekstu: Play

Tagi: play
Komentarze
Zaloguj się
19. ~marek15
0

2017-09-21 20:11:06

2 - nie będzie 1-szy, właśnie wtedy po 3q wielu się zdziwi bo po raz pierwszy będzie zjazd w dół

Odpowiedz

18. ~
0

2017-09-21 19:39:18

@16 dziecko lekcje juz odrobiles? Tego Twojego belkotu nie mozna zrozumiec. Wyaz sie jutro na lekcji jezyka polskiego

Odpowiedz

17. ~abo
-1

2017-09-21 17:30:08

Po tych cytatach jak np @14, @12 i im podobni, z wielką przyjemnością muszę się pochwalić, że jestem w Play. A dlaczego? Nie znoszę zaprezentowanych przez Nich treści. Z takimi po reinkarnacji!!!! - zdala!!!!!

Odpowiedz

16. ~pablosox123
0

2017-09-21 17:28:17

buhahaha nie wiedziałem ze jak sie ma inne zdanie o sieci to jest to hejt. To wy jestescie januszami bo was to tak bardzo zabolalo jak mozna mowic zle o pseudosieci. Żałośni jesteście.I Info do @2 gratuluje braku inteligencji,pisałem o swojej ucieczce z tej sieci,no ale jak siedzi ciemnota na tym forum.A i co z tego ze play moze byc nr 1 jak jakosc jest zerowa.

Odpowiedz

15. ~
-1

2017-09-21 17:26:37

Znowu kolejne podwyżki w Play. Eh czas stąd uciekać, najdroższy operator i najgorszej jakości usługi i najgorszy zasieg

Odpowiedz

14. ~
1

2017-09-21 17:06:56

@11 Marketing, sponsoring, wykładnie kasy. Każdy bloger od komórek ma Play. W lodówce Play. Wypłacasz kasę z bankomatu Play. Na każdym portalu hejt na inne sieci opłacanych klakierów z P4 którzy negują W3. Klakierzy tak piszą jakby Play uratował im świat i jakby to była najważniejsza rzecz na świecie. Rozumny człowiek to widzi. Janusze tego nie widzą i lecą jak muchy za reklamą. Poza tym Ci znajomi co polecają sieci, głównie P4 to zdecydowana część społeczeństwa która nie ma pojęcia o telefonii komórkowej i jedynym ich wyznacznikiem jest kwota abonamentu oraz reklamy w necie i TV. Czyli typowe lemingi.

Odpowiedz

13. ~Tom
0

2017-09-21 17:01:49

Play co rusz, więc i dużo klientów mają.

Odpowiedz

12. ~
-2

2017-09-21 17:01:48

8 tutaj duskutuje typowy plankton, ktory faktycznie ma wiele do powiedzenia i moze i jest madry ale nikt go nie slucha. Zreszta, to jest dobre, bo czym wiecej ludzi dowie sie o niszowych uslugach np Internet LTE w RBM to tym gorzej dla mnie. Informowanie wszem i wobec o tym jest zbedne, bo jak za duzo ludzi przynoszacych maly zysk bedzie generowac ruch to wytna usluge. Ja sam nie mowie i nie radze, bo wsiowe glupki i tak wezma "puls to bo takie fajne reklamy z Bystrzycy maja". Jednemu wsiokowi poradzilem moj net ale nie dotarlo za to bardzo dumny z siebie poszedl za rada kogos . No to sobie siedz wiesnioku z ta oferta na 3 lata za 2 stowki ;) Jak tak intensywnie korzystasz z netu ( a siedzi raz na tydzien ). Takze radzic sie oduczcie , hejtowac sie oduczcie bo te hejty w stylu 1 itp to o dupe rozbic. Macie mielonke zamiast mozgu i naprawde wierzycie ze ktos to czyta i sie tym przejmuje ? To sie bardzo mylicie, ludzie maja was w doopie :D dla wiekszosci czytajacych i nieczytajacych jestescie jakimis tam robaczkami , wiec po co sie wysylacie. ZOne bzyknijcie, albo faceta , na 500+ zarobicie

Odpowiedz

11. ~pracownik_play
-2

2017-09-21 17:00:51

@9 skoro tak myślisz to spoko, masz prawo do swojego zdania i poglądu. Tylko troche kultury w wypowiedzi, bo ta złośliwa wstawka to na poziomie przedszkola. Poczytaj o CX oraz badaniach NPS, a potem wypowiadaj się bez szkalowania swojego identyfikatora.To, że ważniejsza jest jakość obslugi od prezentowanej oferty to fakt, który potwierdzają wszelkie podsumowania. Ale lepiej szukać dalej wytłumaczenia tego dziwnego zjawiska, co?

Odpowiedz

10. ~Tom
0

2017-09-21 16:59:42

Trudno się nie zgodzić. W moim mieście prawie 100tys. W każdej galerii i markecie salon Play. TM jeden salon. Podobnie inne opy.

Odpowiedz

9. ~
2

2017-09-21 16:57:13

@8 Teraz takie was argumenty na szkoleniach uczą które potem wciskacie klientom ? :) Pięknie. Ta sieć coraz bardziej mnie zaskakuje :)

Odpowiedz

8. ~pracownik_play
-2

2017-09-21 16:34:01

Prawda jest taka ze oferty to tu sobie można analizować rozkminiac wybierac przebierać i brać najlepsze, ale użytkownicy telepolis to mniej niż 1%, kropla w morzu.Prawda jest taka że przeciętnego zjadacza chleb NIE INTERESUJE że ktoś ma telefon taniej o 50-200zł czy abonament mniejszy o 10zł, nie interesuje prędkość RK. Oferty są tak zbliżone, że większości nie chce się bawić w janusza czy cebulę i biorą to, co polecą znajomi. Badania wykazują też, że teraz głównym czynnikiem decydującym czy ktoś weźmie ofertę czy nie, niezależnie czy droższa czy nie, jest podejście obsługi do klienta. A Play mocno naciska na jakość usług i wychodzi to w wynikach, gdzie Play cały czas ma powiększa ilość swoich klientów, a pozostali stoją w miejscu lub spadają.Jako pracownik play może i mógłbym podyskutować, ale to jakie są priorytety - czyli zadowolenie klienta - są pewnym wyznacznikiem, bijącym na głowę innych. A tacy ludzie jak tu, "eksperci" są tak małym promilem klientów, że to że znajdą sobie taniej czy drożej czy więcej internetu, to nikogo nie obchodzi. "Eksperci" nie są dochodowi i są tą * w którą nikt nie wnika.Więc kłóćcie się dalej jaka sieć jest zła, kto daje więcej, kto ma drożej - nikogo to nie obchodzi. Liczy się zadowolenie przeciętnego klienta.

Odpowiedz

7. ~12345678@
-2

2017-09-21 16:29:06

Jak dla mnie 4Q to ostry lot w dół w kilku powodów :1) jakość sieci2) cena3)limit na transerze4)bardzo zawiła i niejasna oferta w której nawet wytrwali sprzedawcy się gubią5)brak inwestycji we własną sieć która już jest zapchana do granic możliwości6)ciągłe gadanie o rozbudowie nadajników -TYLKO GADANIE7)przesycenie markiP4 od zawsze walczyło ceną i tylko ceną ( przy mizernym 3g u wszystkich tak się dało) lecz dziś są inne realia: konkurencja dawno w przedzie z infrastrukturąFioletowy lejek na necie oczywiście w pr-owskim gadaniem że to dla dobra klienta podczas gdy pan G chwali się szumnie że odkręca lejek do 3mb Różowi pokazują testy prawie 400mb/s co w zderzeniu wygląda sami przyznacie jak czarny PR.Istne samobójstwo nastąpiło w lipcu w teraz uważam że zaczyna się tego pokłosie i już będzie to miało odbicie na obecnym kwartale.

Odpowiedz

6. ~
-1

2017-09-21 16:23:57

@4 ale przecież to ty jesteś januszem:)

Odpowiedz

0

2017-09-21 16:21:58

2,4 jakoś mnie to szczególnie nie rusza. Poczekamy na wyniki to zobaczymy na razie to gdybanie nic więcej.

Odpowiedz