DAJ CYNK

Obniżka cen smartfonów w Play

12.06.2015

Dodane przez: orson_dzi

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 8123

Ważne 2

11

Jak informuje na swoim blogu Marcin Gruszka, Play ponownie obniża ceny wybranych smartfonów.

Jak informuje na swoim blogu Marcin Gruszka, Play ponownie obniża ceny wybranych smartfonów.

Tym razem obniżka dotyczy następujących modeli:


Zobacz: Cennik wybranych modeli w ofercie Play

Źródło tekstu: Play

Tagi: play
Komentarze
Zaloguj się
19. ~ree
-1

2015-06-15 08:47:51

play powinien zrobic jakies z miany w formulach bo jest stan darmowy za free a oni w formule 4w1 pisza nielimitowane rozmowy w play i sms ja sie pytam to czemu za to place? 4w1 to powinno byc 5gb neta sms i rozmowy bezlimitu.

Odpowiedz

18. ~marek
1

2015-06-14 09:04:05

T-Mobile obniża ceny, Orange obniża, Plus też spuszcza z cen, a play już nie śpi, tylko zaczyna golić owieczki i jest coraz drożej

Odpowiedz

17. ~Punk
1

2015-06-13 23:24:38

Ja mam na zbyciu Nokie E72, ma już 5 lat i Symbiana jednego z ostatnich.Z nowych już nie ma nić od Nokii, teraz tylko Lumia od MS pozostała.

Odpowiedz

15. ~Punk
1

2015-06-13 14:04:44

T-Mobile obniża ceny, Play obniża, Orange też spuszcza z cen a Plus znowu śpi.

Odpowiedz

14. ~Pawcio
0

2015-06-13 11:19:13

Obniżyli by lepiej ceny pakietów 1 GB w formule mini max na kartę :) Albo potroili wielkość pakietów :)

Odpowiedz

13. ~marek
0

2015-06-13 11:15:19

Znowu najtańsze DZIADOSTWO w promocji. Dużo taniej dostałem w Orange, przeniosłem się z play i mam 6 miesięcy darmo i dużo lepszy telefon

Odpowiedz

11. ~Stary telefoniarz
0

2015-06-12 21:02:53

9 moze sie pokuś przynajmniej sprawdzic podlinkowany cennik

Odpowiedz

10. ~Gamer
-1

2015-06-12 19:47:46

Zabawne, płaci się za abonament i jeszcze bulić za telefon jednorazowo. To ja już wolę kartę mieć i kupić sobie na swoją rękę, a jeżeli chodzi o abonament to ofertę ratalną jak już...

Odpowiedz

9. ~Władysław Bułka
-3

2015-06-12 18:48:28

W Plej jak zawsze drogo a zgniła grucha jak zawsze uprawia marną propagandę

Odpowiedz

8. ~bart
-3

2015-06-12 18:32:59

Play obiniza ceny telefonow... hehe dobre... obniza smietniki ktore zalegaja od kilku lat w magazynach :D

Odpowiedz

7. ~
-3

2015-06-12 17:56:02

A salony mają to w magazynach, czy to taka wirtualna promocja na towar zarezerwowany tylko dla klientów podpisujacych nowa umowę?

Odpowiedz

6. ~medyk suisse
0

2015-06-12 17:49:42

a ja chcialbym dotowanego Blackberry Passport w Play i nie widze czy jest czy nie...

Odpowiedz

1

2015-06-12 17:40:58

Murale są obecnie w modzie, nie wiecie? ;) Poprawione.

Odpowiedz