DAJ CYNK

Nvidia aktualizuje oprogramowanie Shield TV do Androida Oreo

Dodane przez: msnet

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 4509

Nvidia rozpoczęła proces aktualizacji OTA wszystkich urządzeń Shied TV (Shield Experience Upgrade 7.0), które oparte jest na systemie Android 8.0 Oreo.Nvidia rozpoczęła proces aktualizacji OTA wszystkich urządzeń Shied TV (Shield Experience Upgrade 7.0), które oparte jest na systemie Android 8.0 Oreo.

Nowa wersja oprogramowania wprowadza zupełnie nowy ekran główny, który teraz wyświetla ulubione programy telewizyjne, filmy, muzykę, gry i aplikacje na jednym ekranie. Niezależnie od tego, czy mamy do czynienia z kanałem TV, wideo na żądanie, czy zapisanym na urządzeniu filmem, nowy interfejs użytkownika ma ułatwić znalezienie materiału bez konieczności otwierania konkretnej aplikacji. Ekran główny można łatwo dostosować do własnych potrzeb:

  • Ulubione aplikacje: użytkownik sam wybiera i porządkuje aplikacje. Aby przenieść aplikację, należy przytrzymać przycisk Select (Wybierz) na jej ikonie. Aby uzyskać dostęp do wszystkich swoich aplikacji, trzeba przytrzymać przycisk Home lub wybrać ikonę Apps.

  • Funkcja Play Next: użytkownik może kontynuować od miejsca, w którym skończył grę lub oglądanie swoich programów telewizyjnych i filmów. Aby dodać treści w opcji Play Next, należy przytrzymać przycisk Select na wybranym materiale.

  • Kanały: użytkownik sam wybiera i porządkuje kanały. Przejście w lewo na kanale pozwoli go przenieść lub usunąć.Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło tekstu: Nvidia

Przewiń w dół do następnego wpisu