DAJ CYNK

Nowy telefon Bonda już dostępny w Polsce

17.09.2012

Dodane przez: LuiN

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 5702

Ważne 0

0

Sony Xperia T pojawi się w najnowszym filmie z Jamesem Bondem pt. Skyfall. Nowy smartfon właśnie trafił na polski rynek, w tym na zasadach wyłączności do oferty sieci Orange.

Sony Xperia T pojawi się w najnowszym filmie z Jamesem Bondem pt. Skyfall. Nowy smartfon właśnie trafił na polski rynek, w tym na zasadach wyłączności do oferty sieci Orange.

Smartfon wyposażono w ekran HD o przekątnej 4,6 cala i aparat fotograficzny 13 Mpix z nagrywaniem Full HD oraz funkcje One-touch, działające dzięki technologii NFC.

Nad wydajnością urządzenia czuwają dwa 1,5-gigahercowe rdzenie Krait, grafika Adreno 225 i 1 GB pamięci RAM. 16 GB pamięci wewnętrznej rozbudować można za pomocą kart microSD. Całość zasila bateria o pojemności 1850 mAh.

W limitowanej edycji snmartfon będzie posiadał bogatą zawartość multimedialnych aplikacji, nawiązującą tematyką do postaci agenta 007 i filmu Skyfall. Znajdą się w nim tapety, wygaszacze ekranu, motywy, zwiastuny filmu i galeria zdjęć miejsc otagowanych na mapie świata, w których pojawił się James Bond w filmie Skyfall. Ponadto, jak przystało na smartfon Jamesa Bonda, Xperia T będzie miała też specjalne opakowanie.

Ekskluzywną edycję smartfonu Xperia T będzie można kupić w ofercie operatorskiej wyłącznie w salonach Orange już wkrótce. Smartfon Xperia T można już zobaczyć w Sony Store i wybranych salonach Sony Centre oraz w 17 salonach Orange. Sugerowana cena detaliczna smartfonu to 2099 zł.

Zobacz: dane techniczne i zdjęcia telefonu w katalogu.

Źródło tekstu: Sony

Tagi: Sony
Komentarze
Zaloguj się
24. ~...
0

2012-09-18 23:29:05

@up A ja zalicziczam wygląd tej serii od Sony na plus. I nie dlatego, że mi się wybitnie ta seria podoba. Po prostu lepiej mieć własny desing niż go nie mieć patrz s3 czy iP5- jak dla mnie dramat. LG też ostatnią serią L się nie popisało a poprzednie (P990,p920,black) były naprawdę niezłe.

Odpowiedz

23. ~
0

2012-09-18 21:22:26

@22 problem w tym te xperii nie wybieraja tylko inne marki. Design wg mnie jest nieudany.

Odpowiedz

22. ~Ambasador marki XPERIA
0

2012-09-18 19:05:00

Aktualne produkty Sony są podobne bardzo do siebie ze względu na linię NXT w 2012 roku. Każdy coś znajdzie dla siebie zarówno w tych lepszych jak i słabszych modelach :)

Odpowiedz

21. ~zbig
0

2012-09-18 15:45:47

Sony ma stratę, bo wchodzi w nowy segment urządzeń, mz sprawa jest prosta- zanim zaczną się stąd zyski, musi być strata. Poza tym wybór urządzeń jest taki, że trudno robić zyski od razu. Rozwój kosztuje, poza tym to nie tylko fony, lecz aparaty, kamery, tv itd.

Odpowiedz

20. ~
0

2012-09-18 10:50:19

Jak patrze na strategie tej firmy czyli wypuszczanie na raz 100 niczym nie rozniacych sie dla przecietnego klienta od siebie modeli (nie biora pod uwage geekow stanowiacych 0,0001% klientow ktorzy dywaguja nad roznica w predkosci procesora o 0,005 ghz) to nachodzi mnie refleksja dlaczego Sony ma tylko 6.4 mld USD straty za 2011. Ida w 2012 na rekord?

Odpowiedz

19. ~
0

2012-09-18 10:20:38

Tylr tych modeli wypuszczają, że w końcu im alfabetu zabraknie

Odpowiedz

18. ~Allan
0

2012-09-18 08:49:01

Mam nadzieje, ze Xperia V tez wkrotce sie pojawi :)

Odpowiedz

17. wlo
0

2012-09-18 08:07:36

16. thonka - różnicę zobaczysz po obejrzeniu reportażu z kolejnej misji 007. Uważasz, ze wszystko ujawnią przed misją? No nie żartuj! Termin misj ciągle utajniony czy są już jakieś przecieki? Bo czekam z niecierpliwością...

Odpowiedz

16. thonka
0

2012-09-17 22:16:40

c902 w wersji filmowej po za innym opakowaniem, ekskluzywnym kolorem i jedna czy dwiema grafikami oraz krotkim filmem nie roznil sie niczym od zwyklej wersji. tu widze ten sam zabieg.

Odpowiedz

15. ~
0

2012-09-17 21:43:19

Słuchajcie, nie stać mnie na taki fon to raz, a dwa po diabła mi taka maszyna :) I tak nie jej nie wykorzystam. Cieszy mnie że Sony zaczyna walczyc z górna półką :) Mam pytanie - chce sobie zakupić Xperie P - czy ten fon ma diode powiadomien, czy jest dostepna wersja biała i czy mozna nim wykonywac serie zdjec za jednym przycisnieciem? PS W razie W, czy Divixy czyta również z napisami?

Odpowiedz

14. ~
0

2012-09-17 21:16:29

Szkoda że tylko w orange kupiłbym swego czasu miałem białego SE800i 007 i miło go wspominam

Odpowiedz

13. ~
0

2012-09-17 21:14:22

Telefon Bonda? Phi. Franka Drebina bym kupił od razu.

Odpowiedz

12. ~JustMe
0

2012-09-17 20:53:48

No tak,nie jest to iPhone wiec malo komentarzy.A tak z ciekawosci,w jakich filmach mozna spotkac iPhone? Ja nie widzialem... Widzialem Blackberry pare razy w dobrych filmach i serialach,ale nigdy iPhone.

Odpowiedz

11. Smooth
0

2012-09-17 20:01:36

Ciekawe czy będzie miał wyjątkową funkcję nie odbarwiania się ekranu?

Odpowiedz

10. ~
0

2012-09-17 18:52:08

w orange za 0,07 zł ;)

Odpowiedz