DAJ CYNK

Nowy, mobilny router w Play Online na kartę

30.05.2014

Dodane przez: WitekT

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 14102

Ważne 10

6

Od 30. maja Play zmienia zestaw z mobilnym routerem w ofercie Play Online na kartę.

Od 30. maja Play zmienia zestaw z mobilnym routerem w ofercie Play Online na kartę.

Nowy router w zestawie to Huawei E5330 (21 Mb/s w stronę do użytkownika oraz 5,6 Mb/s od niego). Do tego na start użytkownik otrzyma nie 300, a 500 MB. Obniżona zostaje także cena zestawu - ze 189 zł do 159 zł.

Źródło tekstu: blogplay.pl, wł

Komentarze
Zaloguj się
41. ~paulson
0

2014-08-18 21:12:02

a czy ten router współpracuje z aero2?

Odpowiedz

40. ~Ewa
0

2014-06-06 21:26:51

WitamGdzie można dostać taki zestaw ?

Odpowiedz

39. ~Gaduairowiec
0

2014-06-01 18:53:01

Potwierdzam-router Huawei B593 jest bardzo dobry, ale musi byc podlaczony do gniazdka 230V. Na baterie nie dziala;) Ale wkladasz tylko zwykla karte SIM i dziala bez problemu.Wlaczam go tylko na okres surfowania. Moze podlacze do niego stary telefon stacjonanry i bedzie dzialal jako voip;)

Odpowiedz

38. ~
0

2014-06-01 18:21:00

Wkładasz bezpośrednio kartę SIM. Bo to jest "kombajn" czyli wszystko ma w sobie. Możesz używać jako stacjonarny ale nie wiem czy bez baterii działa. Trzeba uważać żeby się nie przegrzewał bowiem nie jest to urządzenie przeznaczone do stacjonarnej pracy ciągłej.

Odpowiedz

37. ~
0

2014-06-01 14:20:52

Do tego routera wkłada się bezpośrednio kartę SIM, czy trzeba podłączyć modem USB? Oraz czy może działać również jako stacjonarny podpięty do zasilacza sieciowego z wyciągniętą baterią? Z góry dziękuję za odpowiedzi.

Odpowiedz

36. ~Gaduairowiec
0

2014-05-31 20:21:29

Dokonalem zakupu routera WIFI Huawei B593 LTE na wolnym rynku za 330zl. Do tego karta iplus za 15zl 1GB na koncie, za 85zl dokupilem doladowanie za 115zl. Razem mam ponad 15GB na koncie na 4 miesiace surfowania na dzialce gdy nie mam dostepu do stalego kablowego lacza. Nie moglem sie doczekac duzych pakietow internetowych w Play na karte. Trudno, bede kupowal do mini opery w telefonie tylko pakiet 25MB za 3 zl na miesiac;)

Odpowiedz

35. mi80
0

2014-05-31 19:17:17

W tytule nie powinno byc przecinka!

Odpowiedz

34. ~btw
0

2014-05-31 16:15:40

piszę właśnie z modemu play ale z karty orange. Modem jest fabrycznie bez simlocka z play z zestawu.

Odpowiedz

33. ~router gsm
0

2014-05-31 16:14:05

Podpowiedzcie który model ROUTERA GSM posiada również możliwość zasilania z zasilacza sieciowego a nie tylko własnego akumulatora. Potrzebuję właśnie routera gsm / wifi z zasilaniem sieciowym i akumulatorowym najlepiej niedrogi np. z zestawu tego typu jak play online. Czy np. model Huawei E-5170 jest takim modelem? z jego fotki wygląda na to, że są gniazda zasilania z zasilacza sieciowego.

Odpowiedz

32. ~PlayBoy
0

2014-05-31 15:39:39

@21 Zgodnie z regulaminem oferty urządzenia dostępne w Play Online posiadają sim-locki. To że tylko w regulaminie to inna sprawa

Odpowiedz

31. ~
0

2014-05-31 15:23:07

29 nie za 19 tylko za 6 groszy.

Odpowiedz

30. ~pabloki
0

2014-05-31 15:08:34

cennik cennikiem , był taki sam . lejek , sms 6gr i bonus 50% to jedynie promocje które będą dalej trwały, nie regularny cennik. teraz tez jest taki sam .

Odpowiedz

29. Wiksa11
0

2014-05-31 14:59:42

18@ smsy za 19 gr? czytaj!

Odpowiedz

28. ~
0

2014-05-31 14:47:03

Fajna cena. czy ten router może tez działać w innych sieciach?

Odpowiedz

27. ~
0

2014-05-31 14:24:53

27 oplaca sie , ja mam starszy model i korzystam bez aku w domu. Jak jade w teren to mam aku i mozna uzywac netu na smartfonie bez przekladania kart data/ abonament.

Odpowiedz